TranslatePress Multilingual - en to nl_BE translation catalogue (876 entries)

en:  Error:
nl_BE:  Fout:

en:  Or %1$spurchase one here%2$s
nl_BE:  Of %1$skoop er hier een%2$s

en:  TranslatePress Settings
nl_BE:  TranslatePress-instellingen

en:  and uncheck the Checkbox.
nl_BE:  en schakel het selectievakje uit.

en:  done.
nl_BE:  klaar.

en:  or
nl_BE:  of

en:  words remaining.
nl_BE:  woorden over.

en: %1$s automatic translation requires an active license. Please %2$srenew%3$s your license or purchase a new one %4$shere%5$s.
nl_BE: Automatische vertaling van %1$s vereist een actieve licentie. %2$sVernieuw%3$s je licentie of koop er een nieuwe %4$shier%5$s.

en: %1$s% of text on this page is translated into %2$s.
nl_BE: %1$s% van de tekst op deze pagina is vertaald in %2$s.

en: %d day ago | %d days ago
nl_BE[0]: %d dag geleden
nl_BE[1]: %d dagen geleden

en: %d hour ago | %d hours ago
nl_BE[0]: %d uur geleden
nl_BE[1]: %d uur geleden

en: %d original entries and their translations were deleted.
nl_BE: %d oorspronkelijke items en hun vertalingen zijn verwijderd.

en: %sJoin our FREE & EXCLUSIVE onboarding course%s and learn how to grow your multilingual traffic, reach international markets, and save time & money while getting the most out of TranslatePress!
nl_BE: %sDoe mee met onze GRATIS & EXCLUSIEVE onboardingcursus%s en leer hoe je je meertalige verkeer laat groeien, internationale markten bereikt, en tijd & geld bespaart terwijl je het maximale uit TranslatePress haalt!

en: (inactive)
nl_BE: (inactief)

en: 2000 AI words to translate automatically
nl_BE: 2000 AI-woorden om automatisch te vertalen

en: 5 Days to Better Multilingual Websites
nl_BE: 5 dagen naar betere meertalige websites

en: <a href="%s" target="_blank">Here</a> you can observe the last 5 SQL errors relevant to TranslatePress if they exist.
nl_BE: <a href="%s" target="_blank">Hier</a> kun je de laatste 5 SQL-fouten bekijken die relevant zijn voor TranslatePress, als die bestaan.

en: <a href="%s">Click here</a> to access the database optimization tool.
nl_BE: <a href="%s">Klik hier</a> om de database-optimalisatietool te openen.

en: <br/>If you have only the free plugin installed but added a paid license, please install the paid plugin from your TranslatePress account.
nl_BE: <br/>Als je alleen de gratis plugin hebt geïnstalleerd, maar een betaalde licentie hebt toegevoegd, installeer dan de betaalde plugin vanuit je TranslatePress Account.

en: <p><strong>License key mismatch.</strong> The license you entered doesn't match the TranslatePress version you have installed.</p><p>Please check that you've installed the correct version for your license from your TranslatePress account.</p>
nl_BE: <p><strong>Licentiesleutel komt niet overeen.</strong> De licentie die je hebt ingevoerd komt niet overeen met de TranslatePress-versie die je hebt geïnstalleerd.</p><p>Controleer of je de juiste versie voor je licentie vanuit je TranslatePress-account hebt geïnstalleerd.</p>

en: <p><strong>License key mismatch.</strong> The license you entered doesn’t match the TranslatePress version you have installed.</p><p>Please check that you’ve installed the correct version for your license from your TranslatePress account.</p>
nl_BE: <p><strong>Licentiesleutel komt niet overeen.</strong> De ingevoerde licentie komt niet overeen met de geïnstalleerde versie van TranslatePress.</p><p>Controleer of je de juiste versie voor je licentie hebt geïnstalleerd vanuit je TranslatePress-account.</p>

en: <strong>DeepL</strong> automatic translation is available as a <a href="%1$s" target="_blank" title="%2$s">%2$s</a>.
nl_BE: Automatische vertaling met <strong>DeepL</strong> is beschikbaar als een <a href="%1$s" target="_blank" title="%2$s">%2$s</a>.

en: <strong>Different Domain per Language add-on</strong> requires TranslatePress version %1$s or higher. You are currently using version %2$s. Please update TranslatePress to enable this feature.
nl_BE: <strong>Different Domain per Language add-on</strong> vereist TranslatePress versie %1$s of hoger. Je gebruikt momenteel versie %2$s. Werk TranslatePress bij om deze functie te activeren.

en: <strong>Extra Languages add-on</strong> requires TranslatePress version %1$s or higher. You are currently using version %2$s. Please update TranslatePress to enable this feature.
nl_BE: <strong>Extra Languages add-on</strong> vereist TranslatePress versie %1$s of hoger. Je gebruikt momenteel versie %2$s. Werk TranslatePress bij om deze functie te activeren.

en: <strong>IMPORTANT NOTE:</strong> Before performing this action it is strongly recommended to first backup the database.
nl_BE: <strong>BELANGRIJKE OPMERKING:</strong> Het wordt sterk aanbevolen om eerst een back-up van de database te maken voordat je deze actie uitvoert.

en: <strong>NEW:</strong> The <strong>Different Domain per Language</strong> add-on is here! Boost your global SEO and create a local experience with country-specific domains like .de or .fr. <a href="https://translatepress.com/docs/addons/different-domain-per-language/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=new-addon-ddpl" target="_blank">Learn more</a>.
nl_BE: <strong>NIEUW:</strong> De add-on <strong>Different Domain per Language</strong> is er! Geef je wereldwijde SEO een boost en creëer een lokale ervaring met landsspecifieke domeinen zoals .de of .fr. <a href="https://translatepress.com/docs/addons/different-domain-per-language/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=new-addon-ddpl" target="_blank">Meer informatie</a>.

en: <strong>NEW:</strong> The <strong>Different Domain per Language</strong> add-on is here! Boost your global SEO and create a local experience with country-specific domains like .de or .fr. Upgrade to <a href="https://translatepress.com/pricing/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=new-addon-ddpl-upsell" target="_blank">TranslatePress Business or Developer</a> to access it + more premium perks!
nl_BE: <strong>NIEUW:</strong> De add-on <strong>Different Domain per Language</strong> is er! Geef je wereldwijde SEO een boost en creëer een lokale ervaring met landsspecifieke domeinen zoals .de of .fr. Upgrade naar <a href="https://translatepress.com/pricing/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=new-addon-ddpl-upsell" target="_blank">TranslatePress Business of Developer</a> om er toegang toe te krijgen + meer premiumvoordelen!

en: <strong>This Black Friday, renew your license at a special price</strong> to continue receiving access to product downloads, automatic updates, and support.
nl_BE: <strong>Vernieuw je licentie deze Black Friday tegen een speciale prijs</strong> om toegang te blijven houden tot productdownloads, automatische updates en ondersteuning.

en: <strong>TranslatePress</strong> encountered SQL errors. <a href="%s" title="View TranslatePress SQL Errors">Check out the errors</a>.
nl_BE: <strong>TranslatePress</strong> heeft SQL-fouten ondervonden. <a href="%s" title="View TranslatePress SQL Errors">Bekijk de fouten</a>.

en: <strong>TranslatePress</strong> requires <strong><a href="http://php.net/manual/en/book.mbstring.php">Multibyte String PHP library</a></strong>. Please contact your server administrator to install it on your server.
nl_BE: <strong>TranslatePress</strong> heeft de <strong><a href="http://php.net/manual/en/book.mbstring.php">Multibyte String PHP-bibliotheek</a></strong> nodig. Neem contact op met je serverbeheerder om deze op je server te installeren.

en: <strong>TranslatePress</strong> requires at least PHP version 5.6.20+ to run. It is the <a href="%s">minimum requirement of the latest WordPress version</a>. Please contact your server administrator to update your PHP version.
nl_BE: <strong>TranslatePress</strong> vereist minstens PHP-versie 5.6.20+ om te draaien. Dit is de <a href="%s">minimale vereiste van de nieuwste WordPress-versie</a>. Gelieve contact op te nemen met je serverbeheerder om je PHP-versie bij te werken.

en: <strong>Warning:</strong> Some strings have possibly incorrectly encoded characters. This may result in breaking the queries, rendering the page untranslated in live mode. Consider revising the following strings or their method of outputting.
nl_BE: <strong>Waarschuwing:</strong> Sommige tekenreeksen bevatten mogelijk incorrect gecodeerde tekens. Dit kan de query's doen falen, waardoor de pagina in de live modus onvertaald blijft. Overweeg om de volgende tekenreeksen of hun uitvoermethode te herzien.

en: A popup appears asking the user if they want to be redirected
nl_BE: Er verschijnt een pop-up die de gebruiker vraagt of deze wil worden doorgestuurd

en: A popup appears asking the user if they want to be redirected.
nl_BE: Er verschijnt een pop-up die de gebruiker vraagt of deze wil worden doorgestuurd.

en: A short list of plugins you can use to extend your website.
nl_BE: Een korte lijst met plugins die je kan gebruiken om je website uit te breiden.

en: A valid license is required to enable Automatic Translation.
nl_BE: Een geldige licentie is vereist om automatische vertaling in te schakelen.

en: AI Words Low Notification
nl_BE: Melding bij laag aantal AI-woorden

en: API key validation failed.
nl_BE: API-sleutelvalidatie mislukt.

en: API key verification was successful.
nl_BE: API-sleutelverificatie geslaagd.

en: Accept user payments, create subscription plans and restrict content on your membership site.
nl_BE: Accepteer betalingen van gebruikers, maak abonnementsplannen aan en beperk toegang tot content op je ledensite.

en: Access to TranslatePress AI
nl_BE: Toegang tot TranslatePress AI

en: Access to TranslatePress AI for instant automatic translations
nl_BE: Toegang tot TranslatePress AI voor directe automatische vertalingen

en: Account Page
nl_BE: Accountpagina

en: Activate
nl_BE: Activeren

en: Activate License
nl_BE: Licentie activeren

en: Activate License Key
nl_BE: Licentiesleutel activeren

en: Activate License »
nl_BE: Activeer licentie »

en: Activation error:
nl_BE: Activeringsfout:

en: Active
nl_BE: Actief

en: Active, Deactivated, installed version and settings
nl_BE: Actief, gedeactiveerd, geïnstalleerde versie en instellingen

en: Add
nl_BE: Toevoegen

en: Add Extra AI Words
nl_BE: Extra AI-woorden toevoegen

en: Add Language
nl_BE: Taal toevoegen

en: Add Languages
nl_BE: Talen toevoegen

en: Add Media
nl_BE: Media toevoegen

en: Add New
nl_BE: Nieuwe toevoegen

en: Add a New Language
nl_BE: Nieuwe taal toevoegen

en: Add a floating dropdown that follows the user on every page.
nl_BE: Voeg een zwevende dropdown toe die de gebruiker op elke pagina volgt.

en: Add a license key
nl_BE: Licentiesleutel toevoegen

en: Add a limit to the number of automatically translated characters so you can better budget your project.
nl_BE: Stel een limiet in op het aantal automatisch vertaalde tekens, zodat u het budget van uw project beter kunt beheren.

en: Add as many languages as you need for your project to go global. Publish your language only when all your translations are done.
nl_BE: Voeg zoveel talen toe als je nodig hebt om je project wereldwijd te maken. Publiceer je taal pas wanneer al je vertalingen klaar zijn.

en: Add more than two languages with TranslatePress Pro.
nl_BE: Voeg meer dan twee talen toe met TranslatePress Pro.

en: Add your API Key here...
nl_BE: Voeg hier je API-sleutel toe...

en: Add your License Key
nl_BE: Voeg je licentiesleutel toe

en: Add your License Key to unlock all premium features. Find the License Key in your
nl_BE: Voeg je licentiesleutel toe om alle premiumfuncties te ontgrendelen. Je vindt de licentiesleutel in je

en: Adding more than two languages is a paid feature. Upgrade TranslatePress and unlock more premium features.
nl_BE: Meer dan twee talen toevoegen is een betaalde functie. Upgrade TranslatePress en ontgrendel meer premiumfuncties.

en: Additional Language
nl_BE: Extra taal

en: Addons
nl_BE: Add-ons

en: Admin Notices
nl_BE: Beheermeldingen

en: Ads a slash at the end of the home_url() function
nl_BE: Voegt een slash toe aan het einde van de home_url()-functie

en: Advanced
nl_BE: Geavanceerde

en: Advanced Add-ons
nl_BE: Geavanceerde add-ons

en: All Languages
nl_BE: Alle talen

en: All TranslatePress functionalities are disabled until then.
nl_BE: Alle TranslatePress-functionaliteiten zijn tot dan uitgeschakeld.

en: All individual TranslatePress add-on plugins <a href="%1$s" target="_blank">have been discontinued</a> and are now included in the premium Personal, Business and Developer versions of TranslatePress. Please log into your <a href="%2$s" target="_blank">account page</a>, download the new premium version and install it. Your individual addons settings will be ported over.
nl_BE: Alle individuele TranslatePress add-on plugins <a href="%1$s" target="_blank">zijn stopgezet</a> en zijn nu inbegrepen in de premium Personal, Business en Developer versies van TranslatePress. Log in op je <a href="%2$s" target="_blank">accountpagina</a>, download de nieuwe premium versie en installeer deze. Je instellingen voor individuele add-ons worden overgenomen.

en: Allow & Continue
nl_BE: Toestaan & doorgaan

en: Allow this user to translate the website.
nl_BE: Sta deze gebruiker toe om de website te vertalen.

en: Allow translation to the corresponding language only if the content is written in the default language.
nl_BE: Vertaling naar de overeenkomstige taal alleen toestaan als de inhoud in de standaardtaal is geschreven.

en: Already a Pro User?
nl_BE: Al een Pro-gebruiker?

en: Already purchased a Premium version?
nl_BE: Heb je al een Premium-versie aangeschaft?

en: Alt attribute
nl_BE: Alt-attribuut

en: Alternative Engines
nl_BE: Alternatieve engines

en: Always use this language
nl_BE: Altijd deze taal gebruiken

en: An error occurred while loading results. Most likely you were logged out. Reload page?
nl_BE: Er is een fout opgetreden bij het laden van de resultaten. Waarschijnlijk ben je uitgelogd. Pagina herladen?

en: An error occurred, please try again.
nl_BE: Er is een fout opgetreden, probeer het opnieuw.

en: Anchor link
nl_BE: Ankerlink

en: Any Post Status
nl_BE: Elke berichtstatus

en: Applies to all types of language switchers (floating, shortcode, and menu). When enabled, the site will revert to using the original Language Switcher configured in the General Settings tab, replacing the new customizable version. Your existing switcher settings will remain saved, but they will be ignored while this option is active.
nl_BE: Is van toepassing op alle soorten taalschakelaars (zwevend, shortcode en menu). Wanneer ingeschakeld, zal de site terugvallen op de oorspronkelijke taalschakelaar die is geconfigureerd op het tabblad Algemene instellingen, waarbij de nieuwe aanpasbare versie wordt vervangen. Je bestaande schakelaarinstellingen blijven bewaard, maar worden genegeerd zolang deze optie actief is.

en: Apply
nl_BE: Toepassen

en: Apply a Template
nl_BE: Sjabloon toepassen

en: Are you a TranslatePress PRO user?
nl_BE: Ben je een TranslatePress Pro-gebruiker?

en: Are you sure you want to remove this item?
nl_BE: Weet je zeker dat je dit item wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to remove this language?
nl_BE: Weet je zeker dat je deze taal wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to split this phrase into smaller parts?
nl_BE: Weet je zeker dat je deze zin in kleinere delen wilt splitsen?

en: Article Section
nl_BE: Artikelsectie

en: Article Tag
nl_BE: Artikeltag

en: Ask a Question
nl_BE: Stel een vraag

en: Ask the community
nl_BE: Vraag het aan de community

en: Assign different domains or subdomains to each language. When visitors access these domains, TranslatePress loads the appropriate language translation directly without redirecting.
nl_BE: Wijs verschillende domeinen of subdomeinen toe aan elke taal. Wanneer bezoekers deze domeinen openen, laadt TranslatePress de juiste taalvertaling direct zonder door te sturen.

en: Audios
nl_BE: Audio

en: Automatic Translation
nl_BE: Automatische vertaling

en: Automatic Translation Memory
nl_BE: Automatisch vertaalgeheugen

en: Automatic Translation Settings
nl_BE: Automatische vertaalinstellingen

en: Automatic User Language Detection
nl_BE: Automatische detectie van de gebruikerstaal

en: Automatic and manual slug translation changes performed when <strong>TranslatePress - Multilingual</strong> 2.8.4 was active had to be removed because of some issues with that version. All slug translations from before that version are now in use. Thank you for understanding!
nl_BE: Automatische en handmatige slug-vertaalwijzigingen die zijn uitgevoerd toen <strong>TranslatePress - Multilingual</strong> 2.8.4 actief was, zijn verwijderd vanwege enkele problemen met die versie. Alle slug-vertalingen van vóór die versie zijn nu in gebruik. Bedankt voor je begrip!

en: Automatic translation has been disabled.
nl_BE: Automatische vertaling is uitgeschakeld.

en: Automatically Translate Slugs
nl_BE: Slugs automatisch vertalen

en: Automatically translate your website through the DeepL API.
nl_BE: Vertaal je website automatisch via de DeepL API.

en: Automatically translate your website using TranslatePress AI.
nl_BE: Vertaal je website automatisch met TranslatePress AI.

en: Automatically translated
nl_BE: Automatisch vertaald

en: Available in our Pro Versions
nl_BE: Beschikbaar in onze Pro-versies

en: Available languages
nl_BE: Beschikbare talen

en: Back to TranslatePress Settings
nl_BE: Terug naar TranslatePress-instellingen

en: Bad request. There was an error accessing the DeepL API.
nl_BE: Ongeldig verzoek. Er is een fout opgetreden bij het benaderen van de DeepL API.

en: Before enabling:
nl_BE: Voor inschakeling:

en: Block Crawlers
nl_BE: Crawlers blokkeren

en: Block crawlers from triggering automatic translations on your website.<br>This will not prevent crawlers from accessing this site's pages.
nl_BE: Blokkeer het activeren van automatische vertalingen door crawlers op uw website.<br>Dit voorkomt niet dat crawlers de pagina's van deze site bezoeken.

en: Border
nl_BE: Rand

en: Border Template
nl_BE: Sjabloon met rand

en: Bottom Left
nl_BE: Linksonder

en: Bottom Right
nl_BE: Rechtsonder

en: Brand-new Language Switcher Settings are here!
nl_BE: Splinternieuwe instellingen voor de taalschakelaar zijn hier!

en: Browse As User Role
nl_BE: Bladeren als gebruikersrol

en: Bulk Actions
nl_BE: Bulkacties

en: Button Text
nl_BE: Knoptekst

en: By checking this setting the preferred language will remain the one selected above, without the possibility of being changed in the frontend.<br>This language will be used in different operations such as sending email to the user.
nl_BE: Door deze instelling aan te vinken blijft de voorkeurstaal de hierboven geselecteerde taal, zonder dat deze in de frontend kan worden gewijzigd.<br>Deze taal wordt gebruikt voor verschillende handelingen, zoals het verzenden van e-mail naar de gebruiker.

en: By upgrading you'll get access to all paid add-ons, premium support and help fund the future development of TranslatePress.
nl_BE: Door te upgraden krijg je toegang tot alle betaalde add-ons en premium ondersteuning, en draag je bij aan de toekomstige ontwikkeling van TranslatePress.

en: Capture more user information on the registration form with the help of Profile Builder's custom user profile fields and/or add an Email Confirmation process to verify your customers accounts.
nl_BE: Verzamel meer gebruikersinformatie op het registratieformulier met behulp van de aangepaste gebruikersprofielvelden van Profile Builder en/of voeg een e-mailbevestigingsproces toe om de accounts van je klanten te verifiëren.

en: Change lang attribute of the html tag to a format that includes country regional or not. <br>In HTML, the lang attribute (<html lang="en-US">)  should be used to  specify the language of text content so that the  browser can correctly display or process  your content (eg. for  hyphenation, styling, spell checking, etc).
nl_BE: Wijzig het lang-attribuut van de HTML-tag naar een formaat dat wel of geen landregio bevat. <br>In HTML moet het lang-attribuut (<html lang="en-US">) worden gebruikt om de taal van tekstinhoud op te geven, zodat de browser je inhoud correct kan weergeven of verwerken (bijv. voor woordafbreking, opmaak, spellingscontrole, etc).

en: Change language
nl_BE: Taal wijzigen

en: Change language to %s
nl_BE: Taal wijzigen naar %s

en: Check DNS
nl_BE: DNS controleren

en: Check if the selected translation engine is configured correctly.
nl_BE: Controleer of de geselecteerde vertaalengine correct is geconfigureerd.

en: Check if you want to add the subdirectory in the URL for the default language.</br>By checking this option, the default language seen by website visitors will become the first one in the "All Languages" list.
nl_BE: Vink dit aan als je de submap voor de standaardtaal aan de URL wilt toevoegen.</br>Als je deze optie inschakelt, wordt de standaardtaal die websitebezoekers zien de eerste in de lijst 'Alle talen'.

en: Check if you want to display languages in their native names. Otherwise, languages will be displayed in English.
nl_BE: Vink dit aan als je talen in hun oorspronkelijke naam wilt weergeven. Anders worden talen in het Engels weergegeven.

en: Checking DNS...
nl_BE: DNS wordt gecontroleerd...

en: Choose a language...
nl_BE: Kies een taal...

en: Choose a secondary language...
nl_BE: Kies een tweede taal...

en: Choose from which languages to exclude this element.
nl_BE: Kies van welke talen dit element wordt uitgesloten.

en: Choose in which language to show this element.
nl_BE: Kies in welke taal dit element wordt getoond.

en: Choose what paths can be translated. Supports wildcard at the end of the path.<br>For example, to exclude https://example.com/some/path you can either use the rule /some/path/ or /some/*.<br>Enter each rule on it's own line. To exclude the home page use {{home}}.
nl_BE: Kies welke paden kunnen worden vertaald. Ondersteunt een jokerteken aan het einde van het pad.<br>Bijvoorbeeld, om https://example.com/some/path uit te sluiten, kun je ofwel de regel /some/path/ of /some/* gebruiken.<br>Voer elke regel op een eigen regel in. Om de startpagina uit te sluiten, gebruik je {home}.

en: Choose which engine you want to use in order to %1$s automatically translate your website.
nl_BE: Kies welke engine je wilt gebruiken om %1$s je website automatisch te vertalen.

en: Choose which hreflang tags will appear on your website.<br/>We recommend showing both types of hreflang tags as indicated by <a href="https://developers.google.com/search/docs/advanced/crawling/localized-versions" title="Google Crawling" target="_blank">Google documentation</a>.<br/>Removing Country Locale when having multiple Country Locales of the same language (ex. English UK and English US) will result in showing one hreflang tag with link to just one of the region locales for that language.
nl_BE: Kies welke hreflang-tags op je website verschijnen.<br/>We raden aan om beide soorten hreflang-tags weer te geven, zoals aangegeven in de <a href="https://developers.google.com/search/docs/advanced/crawling/localized-versions" title="Google Crawling" target="_blank">Google-documentatie</a>.<br/>Het verwijderen van landinstelling wanneer je meerdere landinstellingen van dezelfde taal hebt (bijv. Engels VK en Engels VS), resulteert in het weergeven van één hreflang-tag met een link naar slechts één van de regionale landinstellingen voor die taal.

en: Cleaning gettext original strings table for language %s...
nl_BE: Tabel met originele Gettext-tekenreeksen opschonen voor taal %s...

en: Cleaning original meta table for language %s...
nl_BE: Oorspronkelijke metatabel voor taal %s opschonen...

en: Cleaning original strings table for language %s...
nl_BE: Tabel met originele tekenreeksen opschonen voor taal %s...

en: Cleans up all trp_dictionary_* tables of duplicate rows. These tables contain translations for user-inputted strings such as post content, post title, menus etc.
nl_BE: Ruimt alle trp_dictionary_*-tabellen op van dubbele rijen. Deze tabellen bevatten vertalingen voor door de gebruiker ingevoerde strings zoals berichtinhoud, berichttitel, menu's enz.

en: Cleans up all trp_gettext_* tables of duplicate rows. These tables contain translations for themes and plugin strings.
nl_BE: Ruimt alle trp_gettext_*-tabellen op van dubbele rijen. Deze tabellen bevatten vertalingen voor thema- en plugin-strings.

en: Cleans up all trp_original_strings table of duplicate rows. This table contains strings in the default language, without any translation.<br>The trp_original_meta table, which contains meta information that refers to the post parent’s ID, is also regenerated.<br>Such duplicates can appear in exceptional situations of unexpected behavior.
nl_BE: Ruimt de trp_original_strings-tabel op van dubbele rijen. Deze tabel bevat strings in de standaardtaal, zonder enige vertaling.<br>De trp_original_meta-tabel, die meta-informatie bevat die verwijst naar het ID van het bovenliggende bericht, wordt ook opnieuw gegenereerd.<br>Dergelijke duplicaten kunnen voorkomen in uitzonderlijke situaties van onverwacht gedrag.

en: Clear filters
nl_BE: Filters wissen

en: Click to Copy
nl_BE: Klik om te kopiëren

en: Click to sort strings by this column
nl_BE: Klik om tekenreeksen op deze kolom te sorteren

en: Close
nl_BE: Sluiten

en: Close Button Text
nl_BE: Sluitknoptekst

en: Close Editor
nl_BE: Editor sluiten

en: Configure Site Languages
nl_BE: Site-talen configureren

en: Configure different menu items for different languages.
nl_BE: Configureer verschillende menu-items voor verschillende talen.

en: Connect separate domains or subdomains to each of your translated versions. Strengthen your brand’s local identity and boost SEO performance for every language you support.
nl_BE: Koppel aparte domeinen of subdomeinen aan elk van je vertaalde versies. Versterk de lokale identiteit van je merk en verbeter de SEO-prestaties voor elke taal die je ondersteunt.

en: Continue
nl_BE: Doorgaan

en: Copy the relevant content from the duplicated tables (trp_dictionary_en_us_es_es_COPY for example) in the newly generated table (trp_dictionary_en_us_es_es) -- perform this step only if you want to keep the current translations
nl_BE: Kopieer de relevante inhoud van de gedupliceerde tabellen (trp_dictionary_en_us_es_es_COPY bijvoorbeeld) naar de nieuw gegenereerde tabel (trp_dictionary_en_us_es_es) -- voer deze stap alleen uit als je de huidige vertalingen wilt behouden

en: Could not install. Try again from <a href="%s" >Plugins Dashboard.</a>
nl_BE: Kon niet installeren. Probeer het opnieuw via het <a href="%s" >Plug-insdashboard.</a>

en: Could not reach domain: %s
nl_BE: Domein niet bereikbaar: %s

en: Create a backup of your database
nl_BE: Maak een back-up van je database

en: Create a copy of each translation table where you encounter errors. You can copy the table within the same database (trp_dictionary_en_us_es_es_COPY for example) -- perform this step only if you want to keep the current translations
nl_BE: Maak een kopie van elke vertaaltabel waar je fouten tegenkomt. Je kunt de tabel binnen dezelfde database kopiëren (trp_dictionary_en_us_es_es_COPY bijvoorbeeld) -- voer deze stap alleen uit als je de huidige vertalingen wilt behouden

en: Create no-code automations and workflows on your WordPress site. Easily connect your plugins, sites and apps together.
nl_BE: Maak no-code automatiseringen en workflows op je WordPress-site. Koppel je plugins, sites en apps eenvoudig met elkaar.

en: Create translator accounts for new users or allow existing users that are not administrators to translate your website.
nl_BE: Maak vertaleraccounts aan voor nieuwe gebruikers of sta bestaande gebruikers die geen beheerder zijn toe om je website te vertalen.

en: Create your Free Account
nl_BE: Maak je gratis account aan

en: Creating a free account includes:
nl_BE: Een gratis account aanmaken omvat:

en: Current Language
nl_BE: Huidige taal

en: Current User
nl_BE: Huidige gebruiker

en: Current status: %s words remaining
nl_BE: Huidige status: %s resterende woorden

en: Custom Language Flag
nl_BE: Aangepaste taalvlag

en: Custom Languages
nl_BE: Aangepaste talen

en: Custom language
nl_BE: Aangepaste taal

en: Custom languages
nl_BE: Aangepaste talen

en: Customize the date formatting per each translated language.<br/>Leave empty for default WP setting or see more information <a href="https://wordpress.org/support/article/formatting-date-and-time/" title="Formatting Date and Time" target="_blank">here</a>
nl_BE: Pas de datumopmaak aan voor elke vertaalde taal.<br/>Laat leeg voor de standaard WP-instelling of zie meer informatie <a href="https://wordpress.org/support/article/formatting-date-and-time/" title="Formatting Date and Time" target="_blank">hier</a>

en: DNS check failed. Please verify your domain configuration.
nl_BE: DNS-controle mislukt. Controleer je domeinconfiguratie.

en: DNS is correctly configured!
nl_BE: DNS is correct geconfigureerd!

en: Dark
nl_BE: Donker

en: Dark Template
nl_BE: Donkere sjabloon

en: Database optimization did not complete successfully. We recommend restoring the original database or <a href="%s" >trying again.</a>
nl_BE: Database-optimalisatie is niet succesvol voltooid. We raden aan de oorspronkelijke database te herstellen of <a href="%s">het opnieuw te proberen.</a>

en: Date format
nl_BE: Datumformaat

en: Deactivate
nl_BE: Deactiveren

en: Deactivate License
nl_BE: Licentie deactiveren

en: Debug
nl_BE: Foutopsporing

en: Debug Data for License Activation
nl_BE: Foutopsporingsgegevens voor licentieactivering

en: Debug Data for License Checking
nl_BE: Foutopsporingsgegevens voor licentiecontrole

en: Debug Information
nl_BE: Foutopsporingsinformatie

en: DeepL API Key
nl_BE: DeepL API-sleutel

en: DeepL API Type
nl_BE: DeepL API-type

en: DeepL Automatic Translation
nl_BE: Automatische DeepL-vertaling

en: Default
nl_BE: Standaard

en: Default (example: en-US, fr-CA, etc.)
nl_BE: Standaard (voorbeeld: en-US, fr-CA, etc.)

en: Default Language
nl_BE: Standaardtaal

en: Default Template
nl_BE: Standaardsjabloon

en: Delete
nl_BE: Verwijderen

en: Delete entries
nl_BE: Items verwijderen

en: Description
nl_BE: Beschrijving

en: Detected long query limitation on WPEngine hosting. Some large pages may appear untranslated. You can remove limitation by adding the following to your site’s wp-config.php: define( 'WPE_GOVERNOR', false );
nl_BE: Beperking voor lange query's gedetecteerd op WPEngine hosting. Sommige grote pagina's kunnen onvertaald verschijnen. Je kunt de beperking opheffen door het volgende toe te voegen aan het wp-config.php-bestand van je site: define( 'WPE_GOVERNOR', false );

en: Different Domain per Language
nl_BE: Ander domein per taal

en: Different Domain per Language: A language domain cannot be the same as the main site URL. The toggle has been disabled for the matching domain.
nl_BE: Different Domain per Language: een taaldomein kan niet hetzelfde zijn als de hoofdsite-URL. De schakelaar is uitgeschakeld voor het overeenkomstige domein.

en: Different Domain per Language: Domain is required when domain mapping is enabled. The toggle has been disabled for languages with empty domains.
nl_BE: Different Domain per Language: domein is vereist wanneer domeinmapping is ingeschakeld. De schakelaar is uitgeschakeld voor talen met lege domeinen.

en: Different Domain per Language: The same domain cannot be assigned to multiple languages. The toggle has been disabled for duplicate domains.
nl_BE: Different Domain per Language: hetzelfde domein kan niet aan meerdere talen worden toegewezen. De schakelaar is uitgeschakeld voor dubbele domeinen.

en: Different Menu Items for each Language
nl_BE: Verschillende menu-items voor elke taal

en: Disable dynamic translation
nl_BE: Dynamische vertaling uitschakelen

en: Disable post container tags for post content
nl_BE: Containertags voor berichtinhoud uitschakelen

en: Disable post container tags for post title
nl_BE: Containertags voor berichttitel uitschakelen

en: Disable translation for gettext strings
nl_BE: Vertaling uitschakelen voor gettext-strings

en: Discard All
nl_BE: Alles verwerpen

en: Discard all changes. Shortcut: CTRL(⌘) + ALT + Z
nl_BE: Alle wijzigingen verwerpen. Sneltoets: CTRL(⌘) + ALT + Z

en: Discard changes
nl_BE: Wijzigingen verwerpen

en: Discard changes to this text box. To discard changes to all text boxes use shortcut: CTRL(⌘) + ALT + Z
nl_BE: Wijzigingen in dit tekstvak verwerpen. Om wijzigingen in alle tekstvakken te verwerpen, gebruik sneltoets: CTRL(⌘) + ALT + Z

en: Dismiss
nl_BE: Sluiten

en: Dismiss email course notification
nl_BE: E-mailcursusmelding sluiten

en: Dismiss this notice.
nl_BE: Deze melding negeren.

en: Dismiss tooltip
nl_BE: Tooltip sluiten

en: Displays a small language drop-down across your website, in a corner of your choosing.
nl_BE: Toont een kleine taal-drop-down op je hele website, in een hoek naar keuze.

en: Do not automatically translate strings that are found in html nodes matching these selectors.<br>Excludes all the children of HTML nodes matching these selectors from being automatically translated.<br>Manual translation of these strings is still possible.
nl_BE: Vertaal automatisch geen tekenreeksen die in HTML-nodes worden gevonden die overeenkomen met deze selectors.<br>Sluit alle onderliggende elementen van HTML-nodes die overeenkomen met deze selectors uit van automatische vertaling.<br>Handmatige vertaling van deze tekenreeksen is nog steeds mogelijk.

en: Do not automatically translate these strings (ex. names, technical words...)<br>Paragraphs containing these strings will still be translated except for the specified part.
nl_BE: Vertaal deze tekenreeksen niet automatisch (bijv. namen, technische termen...)<br>Paragrafen die deze tekenreeksen bevatten, worden nog steeds vertaald, behalve het opgegeven deel.

en: Do not dynamically translate strings that are found in html nodes matching these selectors.<br>Excludes all the children of HTML nodes matching these selectors from being translated using JavaScript.<br/>These strings will still be translated on the server side if possible.
nl_BE: Vertaal dynamisch geen tekenreeksen die in HTML-nodes worden gevonden die overeenkomen met deze selectors.<br>Sluit alle onderliggende elementen van HTML-nodes die overeenkomen met deze selectors uit van vertaling via JavaScript.<br/>Deze tekenreeksen worden nog steeds aan de serverzijde vertaald, indien mogelijk.

en: Do not include translated links in sitemaps generated by SEO plugins.<br/>Requires <a href="https://translatepress.com/docs/addons/seo-pack/?utm_source=tp-advanced&utm_medium=client-site&utm_campaign=miscellaneous" title="TranslatePress Add-on SEO Pack documentation" target="_blank"> SEO Pack Add-on</a> to be installed and activated.
nl_BE: Geen vertaalde links opnemen in sitemaps die door SEO-plugins worden gegenereerd.<br/>Vereist dat de <a href="https://translatepress.com/docs/addons/seo-pack/?utm_source=tp-advanced&utm_medium=client-site&utm_campaign=miscellaneous" title="TranslatePress Add-on SEO Pack documentation" target="_blank"> SEO Pack Add-on</a> is geïnstalleerd en geactiveerd.

en: Do not translate certain paths
nl_BE: Bepaalde paden niet vertalen

en: Do not translate strings that are found in html nodes matching these selectors.<br>Excludes all the children of HTML nodes matching these selectors from being translated.<br>These strings cannot be translated manually nor automatically.
nl_BE: Vertaal geen tekenreeksen die in HTML-nodes worden gevonden die overeenkomen met deze selectors.<br>Sluit alle onderliggende elementen van HTML-nodes die overeenkomen met deze selectors uit van vertaling.<br>Deze tekenreeksen kunnen noch handmatig noch automatisch worden vertaald.

en: Documentation
nl_BE: Documentatie

en: Domain
nl_BE: Domein

en: Domain is reachable!
nl_BE: Domein is bereikbaar!

en: Domain returned HTTP status %d.
nl_BE: Domein retourneerde HTTP-status %d.

en: Don't forget to Save Translation. Use keyboard shortcut CTRL(⌘) + S
nl_BE: Vergeet niet de vertaling op te slaan. Gebruik de sneltoets CTRL(⌘) + S

en: Done.
nl_BE: Klaar.

en: Don’t have a TranslatePress AI License Key?
nl_BE: Heb je geen TranslatePress AI-licentiesleutel?

en: Download & Install the Pro plugin
nl_BE: Download en installeer de Pro-plugin

en: Dublin Core Description
nl_BE: Dublin Core-beschrijving

en: Dublin Core Title
nl_BE: Dublin Core-titel

en: Duplicate language detected.<br>Each language can only be added once to ensure accurate translation management.<br> Please change the duplicate language entry and try again.
nl_BE: Dubbele taal gedetecteerd.<br>Elke taal kan slechts één keer worden toegevoegd om nauwkeurig vertaalbeheer te garanderen.<br> Wijzig de dubbele taalinvoer en probeer het opnieuw.

en: Dynamically Added Strings
nl_BE: Dynamisch toegevoegde teksten

en: Edit
nl_BE: Bewerken

en: Edit translations by visually selecting them on each site page
nl_BE: Bewerk vertalingen door ze visueel te selecteren op elke pagina van de site.

en: Edit url slug translations, plugins and theme translation (emails, forms etc.)
nl_BE: URL-slugvertalingen, plugin- en themavertalingen bewerken (e-mails, formulieren enz.)

en: Email text
nl_BE: E-mailtekst

en: Emails
nl_BE: E-mails

en: Emails String Translation
nl_BE: E-mailtekenreeksvertaling

en: Empty feed response
nl_BE: Lege feedrespons

en: Enable Add-on modules to extend TranslatePress and enhance the functionality of your translated site.
nl_BE: Schakel add-onmodules in om TranslatePress uit te breiden en de functionaliteit van je vertaalde site te verbeteren.

en: Enable Addons
nl_BE: Add-ons inschakelen

en: Enable Automatic Translation
nl_BE: Automatische vertaling inschakelen

en: Enable Modules
nl_BE: Modules inschakelen

en: Enable the hreflang x-default tag for language:
nl_BE: De hreflang x-default-tag inschakelen voor taal:

en: Enable the new switcher
nl_BE: Nieuwe switcher inschakelen

en: Enable translation
nl_BE: Vertaling inschakelen

en: Enable translation of numbers ( e.g. phone numbers)
nl_BE: Vertaling van getallen inschakelen ( bijv. telefoonnummers)

en: Enables the hreflang="x-default" for an entire language. See documentation for more details.
nl_BE: Schakelt hreflang="x-default" in voor een volledige taal. Zie de documentatie voor meer informatie.

en: Ensure your domains are registered, pointed to your server, and have SSL certificates configured.
nl_BE: Zorg ervoor dat je domeinen geregistreerd zijn, naar je server verwijzen en SSL-certificaten geconfigureerd hebben.

en: Enter a valid license
nl_BE: Voer een geldige licentie in

en: Enter your license key
nl_BE: Voer je licentiesleutel in

en: Entire Response From wp_remote_get():
nl_BE: Volledige respons van wp_remote_get():

en: Error
nl_BE: Fout

en: Error! Duplicate URL slug values.
nl_BE: Fout! Dubbele URL-slugwaarden.

en: Error:
nl_BE: Fout:

en: Even changing from en_US to en_GB, because they are treated as two different languages.
nl_BE: Zelfs een wijziging van en_US naar en_GB, omdat ze als twee verschillende talen worden behandeld.

en: Example: %1$s for English, %2$s for Spanish, %3$s for French.
nl_BE: Voorbeeld: %1$s voor Engels, %2$s voor Spaans, %3$s voor Frans.

en: Exclude Gettext Strings
nl_BE: Gettext-tekenreeksen uitsluiten

en: Exclude Gettext strings
nl_BE: Gettext-tekenreeksen uitsluiten

en: Exclude Paths From Translation
nl_BE: Paden uitsluiten van vertaling

en: Exclude element from language
nl_BE: Element uitsluiten van taal

en: Exclude from Language
nl_BE: Uitsluiten van taal

en: Exclude from dynamic translation
nl_BE: Uitsluiten van dynamische vertaling

en: Exclude selectors from translation
nl_BE: Selectors uitsluiten van vertaling

en: Exclude selectors only from automatic translation
nl_BE: Selectors alleen uitsluiten van automatische vertaling

en: Exclude strings & pages
nl_BE: Tekenreeksen en pagina's uitsluiten

en: Exclude strings from automatic translation
nl_BE: Tekenreeksen uitsluiten van automatische vertaling

en: Exclude these strings from being translated as Gettext strings by TranslatePress. Leave the domain empty to take into account any Gettext string.<br/>Can still be translated through po/mo files.
nl_BE: Sluit deze tekenreeksen uit van vertaling als Gettext-tekenreeksen door TranslatePress. Laat het domein leeg om elke Gettext-tekenreeks mee te nemen.<br/>Kunnen nog steeds via po/mo-bestanden worden vertaald.

en: Exclude this element from specific languages.
nl_BE: Dit element van specifieke talen uitsluiten.

en: Exclude translated links from sitemap
nl_BE: Vertaalde links uitsluiten van sitemap

en: Exit Setup
nl_BE: Setup afsluiten

en: Explore pre-made templates, switch colors, flag styles, spacing, layouts & more. Use the live preview to perfect your switcher in seconds.
nl_BE: Ontdek kant-en-klare sjablonen, verander kleuren, vlagstijlen, spatiëring, lay-outs en meer. Gebruik de live voorvertoning om je schakelaar in enkele seconden te perfectioneren.

en: Extra Translation Features
nl_BE: Extra vertaalfuncties

en: Filter
nl_BE: Filteren

en: Filter Gettext wrapping from post content and title
nl_BE: Filter Gettext-wrapping uit berichtinhoud en berichttitel

en: Filter Gettext wrapping from post meta
nl_BE: Filter Gettext-wrapping uit berichtmeta

en: Filter by Post Type
nl_BE: Filteren op berichttype

en: Filter by Taxonomy
nl_BE: Filter op taxonomie

en: Filter by Translation Block
nl_BE: Filter op vertaalblok

en: Filter by domain
nl_BE: Filter op domein

en: Filter by type
nl_BE: Filter op type

en: Filter strings according to selected translation status, filters and keywords and selected filters
nl_BE: Filter tekenreeksen op basis van geselecteerde vertaalstatus, filters en trefwoorden en geselecteerde filters

en: Filters gettext wrapping such as #!trpst#trp-gettext from all updated post content and post title. Does not affect previous post content. <br/><strong>Database backup is recommended before switching on.</strong>
nl_BE: Filtert Gettext-wrapping zoals #!trpst#trp-gettext uit alle bijgewerkte berichtinhoud en berichttitels. Heeft geen invloed op eerdere berichtinhoud. <br/><strong>Een database-back-up wordt aanbevolen voordat u dit inschakelt.</strong>

en: Filters gettext wrapping such as #!trpst#trp-gettext from all updated post meta. Does not affect previous post meta. <br/><strong>Database backup is recommended before switching on.</strong>
nl_BE: Filtert Gettext-wrapping zoals #!trpst#trp-gettext uit alle bijgewerkte berichtmeta. Heeft geen invloed op eerdere berichtmeta. <br/><strong>Een database-back-up wordt aanbevolen voordat u dit inschakelt.</strong>

en: Finalize
nl_BE: Afronden

en: Find how many translatable words are on your website
nl_BE: Ontdek hoeveel vertaalbare woorden er op je website staan

en: Finishing up...
nl_BE: Afronden...

en: First by IP address, then by browser language
nl_BE: Eerst IP-adres, dan browsertaal

en: First by browser language, then IP address (recommended)
nl_BE: Eerst browsertaal, dan IP-adres (aanbevolen)

en: First, install and activate TranslatePress Pro
nl_BE: Installeer en activeer eerst TranslatePress Pro

en: Fix broken HTML
nl_BE: Gebroken HTML repareren

en: Fix missing dynamic content
nl_BE: Ontbrekende dynamische inhoud oplossen

en: Fixes an edge case issue where some gettext strings have the original ID incorrectly set to NULL, causing problems in the Translation Editor.<br>This operation corrects the original IDs in the trp_gettext_* tables.<br>Only check this option if you encountered an issue in the Translation Editor where clicking the green pencil did not bring up the gettext string for translation in the left sidebar.<br>Otherwise, please leave this option unchecked because it's an intensive operation.
nl_BE: Lost een randgeval op waarbij sommige gettext-strings de originele ID ten onrechte op NULL hebben staan, wat problemen veroorzaakt in de vertaalbewerker.<br>Deze bewerking corrigeert de originele ID's in de trp_gettext_*-tabellen.<br>Vink deze optie alleen aan als je een probleem bent tegengekomen in de vertaalbewerker waarbij het klikken op het groene potlood de gettext-string niet naar voren bracht voor vertaling in de linkerzijbalk.<br>Laat deze optie anders uitgeschakeld, omdat het een intensieve bewerking is.

en: Flag URL
nl_BE: Vlag-URL

en: Flags with Full Language Names
nl_BE: Vlaggen met volledige taalnamen

en: Flags with Short Language Names
nl_BE: Vlaggen met korte taalnamen

en: Floating language selection
nl_BE: Zwevende taalselectie

en: For custom flag, first upload the image in media library then paste the URL.<br>Changing or deleting a custom language will impact translations and site URL's.<br>The Language code and the ISO Code should contain only alphabetical values, numerical values, "-" and "_".<br>The ISO Codes can be found on <a href = "https://cloud.google.com/translate/docs/languages" target = "_blank">Google ISO Codes</a> and <a href = "https://www.deepl.com/docs-api/translating-text/" target = "_blank">DeepL Target Codes</a>.
nl_BE: Voor een aangepaste vlag upload je eerst de afbeelding in de mediabibliotheek en plak je daarna de URL.<br>Het wijzigen of verwijderen van een aangepaste taal heeft gevolgen voor vertalingen en site-URL's.<br>De taalcode en de ISO-code mogen alleen alfabetische waarden, numerieke waarden, "-" en "_" bevatten.<br>De ISO-codes zijn te vinden op <a href = "https://cloud.google.com/translate/docs/languages" target = "_blank">Google ISO-codes</a> en <a href = "https://www.deepl.com/docs-api/translating-text/" target = "_blank">DeepL-doelcodes</a>.

en: For this option to work, please update the Browse as other role add-on to the latest version.
nl_BE: Om deze optie te laten werken, werk je de add-on Browse as other role bij naar de nieuwste versie.

en: Force language in custom links
nl_BE: Taal forceren in aangepaste links

en: Force slash at end of home url:
nl_BE: Slash aan het einde van de home-URL forceren:

en: Formal
nl_BE: Formeel

en: Formality
nl_BE: Formaliteit

en: Free
nl_BE: Gratis

en: From
nl_BE: Van

en: Full Language Names
nl_BE: Volledige taalnamen

en: Full Language Names No HTML
nl_BE: Volledige taalnamen zonder HTML

en: General
nl_BE: Algemeen

en: General attempt to fix broken or missing HTML on translated pages.<br/>
nl_BE: Algemene poging om gebroken of ontbrekende HTML op vertaalde pagina's te repareren.<br/>

en: Generate License
nl_BE: Licentie genereren

en: Generate automatic translations of slugs for posts, pages and Custom Post Types.<br/>The slugs will be automatically translated starting with the second refresh of each page.
nl_BE: Genereer automatische vertalingen van slugs voor berichten, pagina's en aangepaste berichttypen.<br/>De slugs worden automatisch vertaald vanaf de tweede keer dat elke pagina wordt vernieuwd.

en: Get Deal
nl_BE: Aanbieding gebruiken

en: Get More AI Words (%d left)
nl_BE: Meer AI-woorden ophalen (%d resterend)

en: Get Your Free TranslatePress AI License
nl_BE: Haal je gratis TranslatePress AI-licentie op

en: Get a Free AI License
nl_BE: Verkrijg een gratis AI-licentie

en: Get a free License Today
nl_BE: Vandaag nog een gratis licentie verkrijgen

en: Get a translation volume estimate with a detailed breakdown per page
nl_BE: Krijg een schatting van het vertaalvolume met een gedetailleerd overzicht per pagina

en: Get help directly from the plugin developers, suggest improvements, or share your feedback!
nl_BE: Krijg rechtstreeks hulp van de pluginontwikkelaars, stel verbeteringen voor of deel je feedback!

en: Get more AI Words and unlock all AI features with TranslatePress Pro.
nl_BE: Krijg meer AI-woorden en ontgrendel alle AI-functies met TranslatePress Pro.

en: Get more AI words and unlock all features with TranslatePress Pro.
nl_BE: Krijg meer AI-woorden en ontgrendel alle functies met TranslatePress Pro.

en: Gettext String
nl_BE: Gettext-tekenreeks

en: Gettext Strings
nl_BE: Gettext-teksten

en: Gettext Strings are strings outputted by themes and plugins. <br> Translating these types of strings through TranslatePress can be unnecessary if they are already translated using the .po/.mo translation file system.<br>Enabling this option can improve the page load performance of your site in certain cases. The disadvantage is that you can no longer edit gettext translations using TranslatePress, nor benefit from automatic translation on these strings.
nl_BE: Gettext-tekenreeksen zijn tekenreeksen die door thema's en plugins worden gegenereerd. <br> Het vertalen van dit soort tekenreeksen via TranslatePress kan overbodig zijn als ze al vertaald zijn via het .po/.mo-vertalingssysteem.<br>Het inschakelen van deze optie kan in bepaalde gevallen de laadprestaties van je site verbeteren. Het nadeel is dat je Gettext-vertalingen niet langer kunt bewerken met TranslatePress, en ook niet meer kunt profiteren van automatische vertaling voor deze tekenreeksen.

en: Gettext Strings translation is disabled
nl_BE: Vertaling van Gettext-tekenreeksen is uitgeschakeld

en: Go to  %1$s Appearance -> Menus%2$s to add languages to the Language Switcher in any menu.
nl_BE: Ga naar  %1$s Weergave -> Menu's%2$s om talen toe te voegen aan de Taalwisselaar in elk menu.

en: Go to <a href="%s" target="_self">Advanced</a> tab to change this feature's settings
nl_BE: Ga naar het <a href="%s" target="_self">Geavanceerde</a> tabblad om de instellingen van deze functie te wijzigen

en: Go to Addons
nl_BE: Ga naar add-ons

en: Go to Settings -> TranslatePress -> General tab and Save Settings. This will regenerate the tables using your current SQL server.
nl_BE: Ga naar Instellingen -> TranslatePress -> tabblad Algemeen en sla de instellingen op. Dit genereert de tabellen opnieuw met je huidige SQL-server.

en: Go to Settings -> TranslatePress -> General tab and Save Settings. This will regenerate the tables using your current SQL settings. Check if no more errors occur while browsing your website in a translated language. Look at the timestamps of the errors to make sure you are not seeing the old errors. Only the most recent 5 errors are displayed.
nl_BE: Ga naar Instellingen -> TranslatePress -> tabblad Algemeen en sla de instellingen op. Dit genereert de tabellen opnieuw met je huidige SQL-instellingen. Controleer of er geen fouten meer optreden terwijl je je website in een vertaalde taal doorbladert. Kijk naar de tijdstempels van de fouten om zeker te zijn dat je geen oude fouten ziet. Er worden slechts de 5 meest recente fouten weergegeven.

en: Go to your %1$s
nl_BE: Ga naar je %1$s

en: Google Translate API Key
nl_BE: Google Translate API-sleutel

en: HTML Lang Attribute Format
nl_BE: Formaat van het HTML-lang-attribuut

en: Have a question?
nl_BE: Heb je een vraag?

en: Hello bar before the content
nl_BE: Hello bar voor de inhoud

en: Hello! Seems like you've been using <strong>TranslatePress</strong> for a while now to translate your website. That's awesome!
nl_BE: Hallo! Het lijkt erop dat je <strong>TranslatePress</strong> al een tijdje gebruikt om je website te vertalen. Dat is geweldig!

en: Hey %s,<br>Never miss an important update - opt in to our security and feature updates notifications, and non-sensitive diagnostic tracking.
nl_BE: Hé %s,<br>Mis nooit een belangrijke update - schrijf je in voor onze meldingen over beveiligings- en functie-updates, en niet-gevoelige diagnostische tracking.

en: Hover any text on the page, click %s,<br> then modify the translation in the sidebar.
nl_BE: Houd de muis over een willekeurige tekst op de pagina, klik op %s,<br> en wijzig de vertaling in de zijbalk.

en: However, you can still use TranslatePress to <strong style="background: #f5fb9d;">modify gettext strings</strong> available in your page.
nl_BE: Je kunt TranslatePress echter nog steeds gebruiken om <strong style="background: #f5fb9d;">gettext-teksten</strong> op je pagina te wijzigen.

en: Human Translation
nl_BE: Menselijke vertaling

en: IMPORTANT: It is strongly recommended to first backup the database!
    Are you sure you want to continue?
nl_BE: BELANGRIJK: Het wordt sterk aanbevolen om eerst een back-up van de database te maken!
    Weet je zeker dat je wilt doorgaan?

en: IMPORTANT: It is strongly recommended to first backup the database!! Are you sure you want to continue?
nl_BE: BELANGRIJK: Het wordt sterk aanbevolen om eerst een back-up van de database te maken!! Weet je zeker dat je wilt doorgaan?

en: ISO Code
nl_BE: ISO-code

en: If TranslatePress detects something wrong when executing queries on your database, it may disable the Automatic Translation feature in order to avoid any extra charging by Google/DeepL. Automatic Translation needs to be manually turned on, after you solve the issues.
nl_BE: Als TranslatePress iets verkeerds detecteert bij het uitvoeren van query's op je database, kan het de functie Automatische vertaling uitschakelen om extra kosten door Google/DeepL te vermijden. Automatische vertaling moet handmatig worden ingeschakeld nadat je de problemen hebt opgelost.

en: If you absolutely need them, the removed translations can be found in tables trp_slug_original_obsolete and trp_slug_translation_obsolete.
nl_BE: Als je ze absoluut nodig hebt, zijn de verwijderde vertalingen te vinden in de tabellen trp_slug_original_obsolete en trp_slug_translation_obsolete.

en: If you can spare a few moments to rate it on WordPress.org it would help us a lot (and boost my motivation).
nl_BE: Als je een paar minuten tijd hebt om het op WordPress.org te beoordelen, zou dat ons enorm helpen (en mijn motivatie een boost geven).

en: If you have only the free plugin installed but added a paid license, please install the paid plugin from your TranslatePress account.
nl_BE: Als je alleen de gratis plugin hebt geïnstalleerd, maar een betaalde licentie hebt toegevoegd, installeer dan de betaalde plugin vanuit je TranslatePress-account.

en: If your problem isn't solved, try the following steps:
nl_BE: Als je probleem niet is opgelost, probeer dan de volgende stappen:

en: If your problem still isn't solved, try asking your hosting about your errors. The most common issue is missing permissions for the SQL user, such as the Create Tables permission.
nl_BE: Als je probleem nog steeds niet is opgelost, probeer dan je hostingprovider te vragen naar je fouten. Het meest voorkomende probleem is ontbrekende rechten voor de SQL-gebruiker, zoals het recht om tabellen te maken.

en: Images
nl_BE: Afbeeldingen

en: In case the recent migration to the new slug rewrite is causing trouble, set this to Yes to use the old method <br> Please <a href="https://translatepress.com/support/open-ticket/?utm_source=tp-advanced&utm_medium=client-site&utm_campaign=troubleshooting" target="_blank">open a support ticket</a> letting us know of the issues you are having.
nl_BE: Voor het geval de recente migratie naar de nieuwe slug-rewrite problemen veroorzaakt, stel dit in op Ja om de oude methode te gebruiken <br> Open alsjeblieft een <a href="https://translatepress.com/support/open-ticket/?utm_source=tp-advanced&utm_medium=client-site&utm_campaign=troubleshooting" target="_blank">supportticket</a> om ons op de hoogte te brengen van de problemen die je ondervindt.

en: In most cases changing the default flag is all it is needed:
nl_BE: In de meeste gevallen is het wijzigen van de standaardvlag alles wat nodig is:

en: In order to enable Automatic Translation using TranslatePress AI, please enter your license key from
nl_BE: Om automatische vertaling met TranslatePress AI in te schakelen, voer je licentiesleutel in vanuit

en: In order to enable Automatic Translation using TranslatePress AI, you need a license key by creating a free account.
nl_BE: Om automatische vertaling met TranslatePress AI te kunnen inschakelen, heb je een licentiesleutel nodig die je verkrijgt door een gratis account aan te maken.

en: Include what you tried, what you expected, and what happened. Screenshots help!
nl_BE: Vermeld wat je hebt geprobeerd, wat je verwachtte en wat er is gebeurd. Screenshots helpen!

en: Incorrect page number. Type a page number between 1 and total number of pages
nl_BE: Onjuist paginanummer. Typ een paginanummer tussen 1 en het totale aantal pagina's.

en: Informal
nl_BE: Informeel

en: Inserting gettext original strings for language %s...
nl_BE: Originele Gettext-tekenreeksen invoegen voor taal %s...

en: Inserting original strings for language %s...
nl_BE: Originele tekenreeksen invoegen voor taal %s...

en: Install & Activate
nl_BE: Installeer & activeer

en: Install & Activate your pro plugin.
nl_BE: Installeer en activeer je pro-plugin.

en: Install and Activate
nl_BE: Installeer en activeer

en: Install failed:
nl_BE: Installatie mislukt:

en: Installed Pro versions
nl_BE: Geïnstalleerde Pro-versies

en: Integrate machine translation directly with your WordPress website.
nl_BE: Integreer machinevertaling rechtstreeks met je WordPress-website.

en: Invalid action specified.
nl_BE: Ongeldige actie opgegeven.

en: Invalid domain format.
nl_BE: Ongeldig domeinformaat.

en: Invalid email address
nl_BE: Ongeldig e-mailadres

en: Invalid language code
nl_BE: Ongeldige taalcode

en: Invalid language code. Please try again.
nl_BE: Ongeldige taalcode. Probeer het opnieuw.

en: Invalid nonce.
nl_BE: Ongeldige nonce.

en: Invalid plugin specified.
nl_BE: Ongeldige plugin opgegeven.

en: It disables detection of strings displayed dynamically using JavaScript. <br/>Strings loaded via a server side AJAX call will still be translated.
nl_BE: Het schakelt de detectie uit van strings die dynamisch worden weergegeven via JavaScript. <br/>Strings die worden geladen via een server-side AJAX-aanroep worden nog steeds vertaald.

en: It disables search indexing the post content in translated languages.<br/>Useful when the content of the post doesn't allow HTML thus breaking the page.
nl_BE: Het schakelt het indexeren van de berichtinhoud in vertaalde talen uit.<br/>Nuttig wanneer de inhoud van het bericht geen HTML toestaat, waardoor de pagina breekt.

en: It disables search indexing the post title in translated languages.<br/>Useful when the title of the post doesn't allow HTML thus breaking the page.
nl_BE: Het schakelt het indexeren van de berichttitel in vertaalde talen uit.<br/>Nuttig wanneer de titel van het bericht geen HTML toestaat, waardoor de pagina breekt.

en: It helps remove possible duplicate translations, clear unnecessary data and repair possible metadata issues.
nl_BE: Het helpt mogelijke dubbele vertalingen te verwijderen, onnodige gegevens op te schonen en mogelijke metadata-problemen te repareren.

en: It takes less than a minute.
nl_BE: Het duurt minder dan een minuut.

en: Just now
nl_BE: Zojuist

en: Language
nl_BE: Taal

en: Language Settings
nl_BE: Taalinstellingen

en: Language Switcher
nl_BE: Taalwisselaar

en: Language Switcher update notice
nl_BE: Updatemelding voor de taalwisselaar

en: Language code
nl_BE: Taalcode

en: Language codes can contain only A-Z a-z 0-9 - _ characters. Check your language codes in TranslatePress General Settings.
nl_BE: Taalcodes mogen alleen de tekens A-Z a-z 0-9 - _ bevatten. Controleer je taalcodes in de algemene instellingen van TranslatePress.

en: Language in which the translation status filter applies. Leave unselected for the translation status to apply to ANY language
nl_BE: Taal waarop het filter voor vertaalstatus van toepassing is. Laat dit ongeselecteerd om de vertaalstatus op ELKE taal toe te passen.

en: Language name
nl_BE: Taalnaam

en: Learn More
nl_BE: Meer informatie

en: Learn more in our documentation.
nl_BE: Lees meer in onze documentatie.

en: Legacy disabled.
nl_BE: Legacy uitgeschakeld.

en: Legacy language switcher is currently enabled
nl_BE: De verouderde taalwisselaar is momenteel ingeschakeld

en: License
nl_BE: Licentie

en: License Key
nl_BE: Licentiesleutel

en: License key mismatch. The license you entered doesn’t match the <strong>%1$s</strong> version you have installed. <br/>Please check that you’ve installed the correct version for your license from your %2$sTranslatePress account%3$s.
nl_BE: Licentiesleutel komt niet overeen. De licentie die je hebt ingevoerd, komt niet overeen met de <strong>%1$s</strong>-versie die je hebt geïnstalleerd. <br/>Controleer of je de juiste versie voor je licentie hebt geïnstalleerd vanuit je %2$sTranslatePress Account%3$s.

en: Light
nl_BE: Licht

en: Limit machine translation / characters per day
nl_BE: Limiet voor automatische vertaling / tekens per dag

en: Limit this menu item to the following languages
nl_BE: Beperk dit menu-item tot de volgende talen

en: Load legacy Language Switcher
nl_BE: Oude taalschakelaar laden

en: Load legacy SEO Pack Add-On
nl_BE: Oude SEO Pack-add-on laden

en: Loading Strings...
nl_BE: Teksten laden...

en: Loading...
nl_BE: Laden...

en: Log machine translation queries.
nl_BE: Query's voor machinevertaling loggen.

en: Logged Out
nl_BE: Uitgelogd

en: Logged errors
nl_BE: Gelogde fouten

en: Machine Translation
nl_BE: Machinevertaling

en: Manage Notification: %s
nl_BE: Melding beheren: %s

en: Manage your license & quota on the %s
nl_BE: Beheer je licentie & quota op de %s

en: Manage your license in your %1$s.
nl_BE: Beheer je licentie in je %1$s.

en: Manual Translation Only
nl_BE: Alleen handmatige vertaling

en: Manually translated
nl_BE: Handmatig vertaald

en: Map this language to a different domain or sub-domain.
nl_BE: Koppel deze taal aan een ander domein of subdomein.

en: Marketing optin
nl_BE: Marketingopt-in

en: May help fix missing content inserted using JavaScript. <br> It shows dynamically inserted content in original language for a moment before the translation request is finished.
nl_BE: Kan helpen om ontbrekende inhoud die via JavaScript is ingevoegd op te lossen. <br> Toont dynamisch ingevoegde inhoud even in de oorspronkelijke taal voordat het vertaalverzoek is voltooid.

en: Menu item
nl_BE: Menu-item

en: Meta Information
nl_BE: Metagegevens

en: Migrating post slugs to new table structure for language %s...
nl_BE: Bericht-slugs migreren naar nieuwe tabelstructuur voor taal %s...

en: Migrating taxonomy and post type base slugs to new table structure...
nl_BE: Taxonomie- en berichttype-basis-slugs migreren naar nieuwe tabelstructuur...

en: Migrating term slugs to new table structure for language %s...
nl_BE: Term-slugs migreren naar nieuwe tabelstructuur voor taal %s...

en: Miscellaneous options
nl_BE: Diverse opties

en: More functionality with TranslatePress Pro.
nl_BE: Meer functionaliteit met TranslatePress Pro.

en: More info
nl_BE: Meer info

en: Multiple Languages
nl_BE: Meerdere talen

en: Name and email address
nl_BE: Naam en e-mailadres

en: Native name
nl_BE: Naam in eigen taal

en: Navigate to first page
nl_BE: Naar eerste pagina navigeren

en: Navigate to last page
nl_BE: Naar laatste pagina navigeren

en: Navigate to next page
nl_BE: Naar volgende pagina navigeren

en: Navigate to next string in dropdown list. Shortcut: CTRL(⌘) + ALT + Right Arrow
nl_BE: Ga naar de volgende tekst in de vervolgkeuzelijst. Sneltoets: CTRL(⌘) + ALT + Pijl rechts

en: Navigate to previous page
nl_BE: Naar vorige pagina navigeren

en: Navigate to previous string in dropdown list. Shortcut: CTRL(⌘) + ALT + Left Arrow
nl_BE: Ga naar de vorige tekst in de vervolgkeuzelijst. Sneltoets: CTRL(⌘) + ALT + Pijl links

en: Navigate your website just like a particular user role would. Really useful for dynamic content or hidden content that appears for particular users.
nl_BE: Navigeer op je website alsof je een bepaalde gebruikersrol bent. Heel handig voor dynamische inhoud of verborgen inhoud die verschijnt voor bepaalde gebruikers.

en: Navigation Based on Language
nl_BE: Navigatie op basis van taal

en: Need Help?
nl_BE: Hulp nodig?

en: No Active License Detected for this website.
nl_BE: Geen actieve licentie gedetecteerd voor deze website.

en: No available suggestions
nl_BE: Geen beschikbare suggesties

en: No strings match your query.
nl_BE: Geen tekenreeksen komen overeen met uw zoekopdracht.

en: No, thanks.
nl_BE: Nee, bedankt.

en: Not TranslatePress onboarding page.
nl_BE: Geen TranslatePress onboarding-pagina.

en: Not translated
nl_BE: Niet vertaald

en: Note: This option is disabled when Different Domain for Language addon is active.
nl_BE: Opmerking: deze optie is uitgeschakeld wanneer de Different Domain for Language addon actief is.

en: Note: You can switch back anytime from <strong>Advanced Settings → <a href="%s">Troubleshooting</a></strong>.
nl_BE: Opmerking: je kunt op elk moment terugschakelen vanuit <strong>Geavanceerde instellingen → <a href="%s">Probleemoplossing</a></strong>.

en: Nothing here
nl_BE: Niets hier

en: Notification Email
nl_BE: Meldingse-mail

en: OG Description
nl_BE: OG-beschrijving

en: OG Image
nl_BE: OG-afbeelding

en: OG Image Alt
nl_BE: OG-afbeelding alt-tekst

en: OG Image Secure URL
nl_BE: OG-afbeelding beveiligde URL

en: OG Site Name
nl_BE: OG-sitenaam

en: OG Title
nl_BE: OG-titel

en: Ok, I will gladly help!
nl_BE: Ok, ik help graag!

en: Once the remaining AI words run out, automatic translation through TranslatePress AI will be paused.
nl_BE: Zodra de resterende AI-woorden op zijn, wordt de automatische vertaling via TranslatePress AI gepauzeerd.

en: Only Flags
nl_BE: Alleen vlaggen

en: Only by IP address
nl_BE: Alleen op basis van IP-adres

en: Only by browser language
nl_BE: Alleen op basis van browsertaal

en: Only enable for testing purposes. Can impact performance.<br>All records are stored in the wp_trp_machine_translation_log database table. Use a plugin like <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-data-access/" target="_blank">WP Data Access</a> to browse the logs or directly from your database manager (PHPMyAdmin, etc.)
nl_BE: Alleen inschakelen voor testdoeleinden. Kan de prestaties beïnvloeden.<br>Alle records worden opgeslagen in de databasetabel wp_trp_machine_translation_log. Gebruik een plugin zoals <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-data-access/" target="_blank">WP Data Access</a> om de logs te bekijken, of rechtstreeks vanuit je databasemanager (PHPMyAdmin, etc.).

en: Open language switcher only on click
nl_BE: Taalschakelaar alleen openen bij klik

en: Open the language switcher shortcode by clicking on it instead of hovering.<br> Close it by clicking on it, anywhere else on the screen or by pressing the escape key. This will affect only the shortcode language switcher.
nl_BE: Open de taalschakelaar-shortcode door erop te klikken in plaats van te hoveren.<br>Sluit deze door erop te klikken, ergens anders op het scherm of door op de Escape-toets te drukken. Dit heeft alleen invloed op de shortcode-taalschakelaar.

en: Opens post in the translation editor. Post must be saved as draft or published beforehand.
nl_BE: Opent het bericht in de vertaaleditor. Het bericht moet vooraf als concept zijn opgeslagen of gepubliceerd zijn.

en: Operations to perform
nl_BE: Uit te voeren bewerkingen

en: Opposite Language
nl_BE: Tegenovergestelde taal

en: Opt in to our security and feature updates notifications, and non-sensitive diagnostic tracking.
nl_BE: Inschrijven voor meldingen over beveiligings- en functie-updates en niet-gevoelige diagnostische tracking.

en: Optimize Database
nl_BE: Database optimaliseren

en: Optimize TranslatePress database tables
nl_BE: TranslatePress-databasetabellen optimaliseren

en: Original String
nl_BE: Oorspronkelijke tekenreeks

en: Other Slugs
nl_BE: Andere slugs

en: Other languages
nl_BE: Andere talen

en: Others
nl_BE: Overige

en: Page Title
nl_BE: Paginatitel

en: Permission denied.
nl_BE: Toestemming geweigerd.

en: Placeholder attribute
nl_BE: Placeholder-attribuut

en: Please %1$senter your license%2$s key first to add more languages.
nl_BE: Voer eerst je %1$slicentie%2$sleutel in om meer talen toe te voegen.

en: Please %1$senter your license%2$s key first, to activate this addon.
nl_BE: Voer eerst %1$sje licentie%2$s sleutel in om deze add-on te activeren.

en: Please %1$senter%2$s your license key to enable %3$s automatic translation.
nl_BE: %1$sVoer%2$s je licentiesleutel in om automatische vertaling van %3$s in te schakelen.

en: Please activate the SEO Addon from <br/>WordPress -> Settings -> TranslatePress -> Addons section
nl_BE: Activeer de SEO-add-on via <br/>WordPress -> Instellingen -> TranslatePress -> Add-ons-sectie

en: Please add an additional language.
nl_BE: Voeg een extra taal toe.

en: Please check your TranslatePress license key.
nl_BE: Controleer je TranslatePress-licentiesleutel.

en: Please enter a domain.
nl_BE: Voer een domein in.

en: Please enter a valid license to get access to TranslatePress AI, premium addons, automatic updates and support. Need a license key? %1$sPurchase one now%2$s
nl_BE: Voer een geldige licentie in om toegang te krijgen tot TranslatePress AI, premium add-ons, automatische updates en ondersteuning. Een licentiesleutel nodig? %1$sKoop er nu een%2$s

en: Please enter your DeepL API key.
nl_BE: Voer je DeepL API-sleutel in.

en: Please enter your Google Translate key.
nl_BE: Voer je Google Translate-sleutel in.

en: Please install and activate the TranslatePress - Multilingual plugin
nl_BE: Gelieve de TranslatePress - Multilingual-plugin te installeren en te activeren.

en: Please note that DeepL API usage is paid separately. See <a href="https://www.deepl.com/pro.html#developer">DeepL pricing information</a>.
nl_BE: Let op: het gebruik van de DeepL-API wordt apart betaald. Zie <a href="https://www.deepl.com/pro.html#developer">DeepL-prijsinformatie</a>.

en: Please purchase a new license to continue receiving access to TranslatePress AI, premium addons, automatic updates and support.
nl_BE: Koop een nieuwe licentie om toegang te blijven houden tot TranslatePress AI, premium add-ons, automatische updates en ondersteuning.

en: Please renew your license to continue receiving access to TranslatePress AI, premium addons, automatic updates and support.
nl_BE: Vernieuw je licentie om toegang te blijven houden tot TranslatePress AI, premium add-ons, automatische updates en ondersteuning.

en: Please update TranslatePress - Multilingual to version %2$s or newer. Your currently installed version of TranslatePress - Multilingual is no longer compatible with the current version of %1$s.
nl_BE: Gelieve TranslatePress - Multilingual bij te werken naar versie %2$s of nieuwer. De momenteel geïnstalleerde versie van TranslatePress - Multilingual is niet meer compatibel met de huidige versie van %1$s.

en: Please update the TranslatePress - Multilingual plugin to version %1$s or higher to ensure %2$s functions correctly.
nl_BE: Gelieve de TranslatePress - Multilingual-plugin bij te werken naar versie %1$s of hoger om ervoor te zorgen dat %2$s correct werkt.

en: Please upload a TranslatePress Pro plugin file.
nl_BE: Upload een TranslatePress Pro-pluginbestand.

en: Please upload the TranslatePress PRO zip archive from your
nl_BE: Upload het TranslatePress Pro zip-bestand van je

en: Plugin activation failed:
nl_BE: Plugin-activering mislukt:

en: Plugin deactivation failed.
nl_BE: Plugin-deactivering mislukt.

en: Plugin installed, but entry file not found.
nl_BE: Plugin geïnstalleerd, maar hoofdbestand niet gevonden.

en: Plugin status & settings
nl_BE: Pluginstatus en instellingen

en: Plugins and Theme String Translation
nl_BE: Tekenreeksvertaling voor plug-ins en thema

en: Plugins and theme scan did not finish due to an error
nl_BE: Scan van plugins en thema is niet voltooid door een fout

en: Plugins and theme scan is complete
nl_BE: Scan van plugins en thema is voltooid

en: Pop-up window over the content
nl_BE: Pop-upvenster over de inhoud

en: Popup Text
nl_BE: Pop-uptekst

en: Popup Type
nl_BE: Pop-uptype

en: Post ID
nl_BE: Bericht-ID

en: Post Slug
nl_BE: Bericht-slug

en: Post Slugs
nl_BE: Bericht-slugs

en: Post Type
nl_BE: Berichttype

en: Post Type Base Slug
nl_BE: Berichttype-basis-slug

en: Post Type Base Slugs
nl_BE: Berichttype-basis-slugs

en: Post slugs (this includes pages and custom post types)
nl_BE: Bericht-slugs (dit omvat pagina's en aangepaste berichttypen)

en: Post type base slugs
nl_BE: Berichttype-basis-slugs

en: Preferred language to navigate the site
nl_BE: Voorkeurstaal om door de site te navigeren

en: Prefill with current domain
nl_BE: Voorinvullen met huidig domein

en: Privacy Policy
nl_BE: Privacybeleid

en: Pro Add-ons
nl_BE: Pro-add-ons

en: Pro Features
nl_BE: Pro-functies

en: Processing table for language %s...
nl_BE: Tabel verwerken voor taal %s...

en: Prompts visitors to switch to their preferred language based on their browser settings or IP address and remembers the last visited language.
nl_BE: Vraagt bezoekers om over te schakelen naar hun voorkeurstaal op basis van hun browserinstellingen of IP-adres en onthoudt de laatst bezochte taal.

en: Publish only when translation is complete
nl_BE: Alleen publiceren wanneer de vertaling volledig is

en: Published
nl_BE: Gepubliceerd

en: Purchase a new license
nl_BE: Nieuwe licentie aanschaffen

en: Quick Intro
nl_BE: Korte introductie

en: Quick guided setup to configure TranslatePress in no time!
nl_BE: Snelle begeleide installatie om TranslatePress in een mum van tijd te configureren!

en: Rate TranslatePress on WordPress.org plugin page
nl_BE: Beoordeel TranslatePress op de pluginpagina van WordPress.org

en: Re-run Setup Wizard
nl_BE: Setup-wizard opnieuw uitvoeren

en: Read documentation
nl_BE: Documentatie lezen

en: Receive
nl_BE: Ontvang

en: Receive an email notification when your TranslatePress AI word count drops below the specified threshold.
nl_BE: Ontvang een e-mailmelding wanneer uw TranslatePress AI-woordentotaal onder de opgegeven drempelwaarde zakt.

en: Recent community discussions
nl_BE: Recente communitydiscussies

en: Recheck
nl_BE: Opnieuw controleren

en: Rechecking...
nl_BE: Opnieuw aan het controleren...

en: Recommended Plugins
nl_BE: Aanbevolen plugins

en: Redirect directly (*not recommended)
nl_BE: Direct doorsturen (*niet aanbevolen)

en: Regenerating original meta table for language %s...
nl_BE: Oorspronkelijke metatabel voor taal %s opnieuw genereren...

en: Regional (example: en, fr, es, etc.)
nl_BE: Regionaal (voorbeeld: en, fr, es, etc.)

en: Regular
nl_BE: Algemeen

en: Remove
nl_BE: Verwijderen

en: Remove CDATA for original and dictionary strings
nl_BE: CDATA verwijderen voor originele en woordenboekstrings

en: Remove Country Locale
nl_BE: Landlocale verwijderen

en: Remove Region Independent Locale
nl_BE: Regio-onafhankelijke locale verwijderen

en: Remove duplicate hreflang
nl_BE: Dubbele hreflang verwijderen

en: Remove duplicate rows for dictionary strings
nl_BE: Dubbele rijen verwijderen voor woordenboekstrings

en: Remove duplicate rows for gettext strings
nl_BE: Dubbele rijen verwijderen voor gettext-strings

en: Remove duplicate rows for original dictionary strings
nl_BE: Dubbele rijen verwijderen voor originele woordenboekstrings

en: Remove the trouble tables by executing the DROP function on them
nl_BE: Verwijder de problematische tabellen door de DROP-functie op deze uit te voeren

en: Remove untranslated links from dictionary tables
nl_BE: Onvertaalde links verwijderen uit woordenboektabellen

en: Removes CDATA from trp_original_strings and trp_dictionary_* tables.<br>This type of content should not be detected by TranslatePress. It might have been introduced in the database in older versions of the plugin.
nl_BE: Verwijdert CDATA uit de tabellen trp_original_strings en trp_dictionary_*.<br>Dit type inhoud zou niet door TranslatePress gedetecteerd moeten worden. Het kan in de database geïntroduceerd zijn in oudere versies van de plugin.

en: Removes selected filters
nl_BE: Verwijdert geselecteerde filters

en: Removes untranslated links and images from all trp_dictionary_* tables. These tables contain translations for user-inputted strings such as post content, post title, menus etc.
nl_BE: Verwijdert onvertaalde links en afbeeldingen uit alle trp_dictionary_*-tabellen. Deze tabellen bevatten vertalingen voor door de gebruiker ingevoerde strings zoals berichtinhoud, berichttitel, menu's enz.

en: Removing cdata dictionary strings for language %s...
nl_BE: CDATA-woordenboektekenreeksen verwijderen voor taal %s...

en: Removing duplicated dictionary strings for language %s...
nl_BE: Dubbele woordenboektekenreeksen verwijderen voor taal %s...

en: Removing duplicated gettext strings for language %s...
nl_BE: Dubbele Gettext-tekenreeksen verwijderen voor taal %s...

en: Removing untranslated dictionary links for language %s...
nl_BE: Bezig met het verwijderen van onvertaalde woordenboekkoppelingen voor taal %s...

en: Removing untranslated dictionary strings where translation is available for language %s...
nl_BE: Onvertaalde woordenboektekenreeksen verwijderen waarvoor een vertaling beschikbaar is voor taal %s...

en: Renew Now
nl_BE: Nu vernieuwen

en: Replace gettext strings that have original ID NULL with the correct original IDs
nl_BE: Gettext-strings met originele ID NULL vervangen door de juiste originele ID's

en: Replacing original id NULL with value for language %s...
nl_BE: Oorspronkelijke ID NULL vervangen door waarde voor taal %s...

en: Requires <a href="%s" title="TranslatePress Add-on SEO Pack documentation" target="_blank">SEO Pack Add-on</a> to be installed and activated.
nl_BE: Vereist dat de <a href="%s" title="TranslatePress Add-on SEO Pack documentation" target="_blank">SEO Pack-add-on</a> is geïnstalleerd en geactiveerd.

en: Rescan plugins and theme for strings
nl_BE: Plug-ins en thema opnieuw scannen op tekenreeksen

en: Response
nl_BE: Respons

en: Response Body
nl_BE: Responsbody

en: Restrict by Language
nl_BE: Beperken per taal

en: Restrict element to language
nl_BE: Element beperken tot taal

en: Run the updater
nl_BE: Updater uitvoeren

en: SEO Pack (Legacy)
nl_BE: SEO Pack (verouderd)

en: SEO support for page slug, page title, description and Facebook and Twitter social graph information. The HTML lang attribute is properly set.
nl_BE: SEO-ondersteuning voor pagina-slug, paginatitel, beschrijving en social graph-informatie van Facebook en Twitter. Het HTML-lang-attribuut wordt correct ingesteld.

en: SEO support for page slug, page title, description and facebook and twitter social graph information. The HTML lang attribute is properly set.
nl_BE: SEO-ondersteuning voor pagina-slug, paginatitel, beschrijving en socialgraph-informatie voor Facebook en Twitter. Het HTML-lang-attribuut is correct ingesteld.

en: Save
nl_BE: Opslaan

en: Save Changes
nl_BE: Wijzigingen opslaan

en: Save changes to translation. Shortcut: CTRL(⌘) + S
nl_BE: Wijzigingen in vertaling opslaan. Sneltoets: CTRL(⌘) + S

en: Saved
nl_BE: Opgeslagen

en: Saving translation...
nl_BE: Bezig met opslaan van vertaling...

en: Scanning item %1$d of %2$d...
nl_BE: Scannen van item %1$d van %2$d...

en: Scanning plugins and theme for strings...
nl_BE: Bezig met scannen van plug-ins en thema op tekenreeksen...

en: Search
nl_BE: Zoeken

en: Search Email Strings
nl_BE: E-mailtekenreeksen zoeken

en: Search Gettext Strings
nl_BE: Gettext-tekenreeksen zoeken

en: Search Other Slugs
nl_BE: Zoek andere slugs

en: Search Post Slugs
nl_BE: Bericht-slugs zoeken

en: Search Post Type Base Slugs
nl_BE: Zoek berichttype-basis-slugs

en: Search Regular Strings
nl_BE: Algemene tekenreeksen zoeken

en: Search Taxonomy Slugs
nl_BE: Taxonomie-slugs zoeken

en: Search Term Slugs
nl_BE: Term-slugs zoeken

en: Search WooCommerce Slugs
nl_BE: Zoek WooCommerce-slugs

en: Search for any text in this page in the dropdown.
nl_BE: Zoek in het vervolgkeuzemenu naar een willekeurige tekst op deze pagina.

en: Search original and translated strings containing typed keywords while also matching selected filters. Place string in quotes for exact match: "string"
nl_BE: Zoek in oorspronkelijke en vertaalde tekenreeksen naar getypte trefwoorden terwijl u ook de geselecteerde filters toepast. Plaats een tekenreeks tussen aanhalingstekens voor een exacte overeenkomst: "tekenreeks"

en: Security check
nl_BE: Beveiligingscontrole

en: See Less
nl_BE: Minder tonen

en: See More
nl_BE: Meer tonen

en: See options for selecting all strings
nl_BE: Bekijk opties voor het selecteren van alle tekenreeksen

en: Select All
nl_BE: Alles selecteren

en: Select Visible
nl_BE: Zichtbare selecteren

en: Select Yes if you want to force custom links without language encoding to keep the currently selected language.
nl_BE: Selecteer Ja als je aangepaste links zonder taalcodering wilt forceren om de huidige taal te behouden.

en: Select how the language should be detected for first time visitors.<br>The visitor's last displayed language will be remembered through cookies.
nl_BE: Selecteer hoe de taal voor eerste bezoekers moet worden gedetecteerd.<br>De laatst weergegeven taal van de bezoeker wordt via cookies onthouden.

en: Select language
nl_BE: Taal selecteren

en: Select languages
nl_BE: Talen selecteren

en: Select or Upload Media
nl_BE: Media selecteren of uploaden

en: Select string to translate...
nl_BE: Selecteer een te vertalen tekst...

en: Select the default and additional languages for your website.
nl_BE: Selecteer de standaard- en extra talen voor je website.

en: Select the language your content is written in.
nl_BE: Selecteer de taal waarin je inhoud is geschreven.

en: Select the languages you wish to make your website available in.
nl_BE: Selecteer de talen waarin je je website beschikbaar wilt maken.

en: Select the style of the language switcher. You will find more ways to display it, in plugin settings.
nl_BE: Selecteer de stijl van de taalwisselaar. Je vindt meer manieren om deze weer te geven in de plugin-instellingen.

en: Select the type of DeepL API you want to use.
nl_BE: Selecteer het type DeepL API dat je wilt gebruiken.

en: Select...
nl_BE: Selecteer...

en: Serve same translation for similar text. The strings need to have a percentage of 95% similarity.<br>Helps prevent losing existing translation when correcting typos or making minor adjustments to the original text. <br>If a translation already exists for a very similar original string, it will automatically be used for the current original string.<br>Does not work when making changes to a text that is part of a translation block unless the new text is manually merged again in a translation block.<br>Each string needs to have a minimum of 50 characters.
nl_BE: Gebruik dezelfde vertaling voor gelijkaardige tekst. De tekenreeksen moeten 95% gelijkaardig zijn.<br>Helpt voorkomen dat bestaande vertalingen verloren gaan bij het corrigeren van typefouten of het aanbrengen van kleine wijzigingen in de oorspronkelijke tekst. <br>Als er al een vertaling bestaat voor een zeer gelijkaardige oorspronkelijke tekenreeks, wordt deze automatisch gebruikt voor de huidige oorspronkelijke tekenreeks.<br>Werkt niet wanneer u wijzigingen aanbrengt in een tekst die deel uitmaakt van een vertaalblok, tenzij de nieuwe tekst opnieuw handmatig in een vertaalblok wordt samengevoegd.<br>Elke tekenreeks moet minimaal 50 tekens bevatten.

en: Set up Language Switcher
nl_BE: Taalwisselaar instellen

en: Settings
nl_BE: Instellingen

en: Settings saved.
nl_BE: Instellingen opgeslagen.

en: Settings scope unknown.
nl_BE: Instellingenscope onbekend.

en: Setup Complete
nl_BE: Installatie voltooid

en: Short Language Names
nl_BE: Korte taalnamen

en: Show "Powered by TranslatePress"
nl_BE: Toon "Mogelijk gemaakt door TranslatePress"

en: Show Both (recommended)
nl_BE: Beide tonen (aanbevolen)

en: Show opposite language in the language switcher
nl_BE: Tegenovergestelde taal tonen in de taalschakelaar

en: Show the small "Powered by TranslatePress" label in the floater language switcher.
nl_BE: Toon het kleine label "Mogelijk gemaakt door TranslatePress" in de zwevende taalwisselaar.

en: Show this element only in one language.
nl_BE: Dit element alleen in één taal tonen.

en: Sign Up and Start translating
nl_BE: Registreer je en start met vertalen

en: Sign me up!
nl_BE: Schrijf me in!

en: Sign up with your email address and receive a 5-part email guide to help you maximize the power of TranslatePress.
nl_BE: Schrijf je in met je e-mailadres en ontvang een 5-delige e-mailgids om het maximale uit TranslatePress te halen.

en: Skip
nl_BE: Overslaan

en: Skip and continue with manual translation »
nl_BE: Overslaan en doorgaan met handmatige vertaling »

en: Skip this step
nl_BE: Deze stap overslaan

en: Slugs that are not found in either one of the other categories.
nl_BE: Slugs die in geen van de andere categorieën worden gevonden.

en: Something went wrong, please try again.
nl_BE: Er is iets misgegaan, probeer het opnieuw.

en: Source
nl_BE: Bron

en: Split block to translate strings individually
nl_BE: Blok splitsen om teksten individueel te vertalen

en: Start customizing
nl_BE: Begin met aanpassen

en: Start translating
nl_BE: Start met vertalen

en: Step %s does not exist
nl_BE: Stap %s bestaat niet

en: String
nl_BE: Tekenreeks

en: String List
nl_BE: Tekstlijst

en: String Translation
nl_BE: Tekstvertaling

en: String Translation Editor
nl_BE: Tekenreeksvertalingseditor

en: Strings that are user-created cannot be modified, only those from themes and plugins.
nl_BE: Teksten die door gebruikers zijn aangemaakt, kunnen niet worden gewijzigd, alleen die van thema's en plugins.

en: Submit attribute
nl_BE: Submit-attribuut

en: Successfully updated database!
nl_BE: Database succesvol bijgewerkt!

en: Suggestions from translation memory
nl_BE: Suggesties uit het vertaalgeheugen

en: Support
nl_BE: Ondersteuning

en: Support for 130+ Extra Languages
nl_BE: Ondersteuning voor 130+ extra talen

en: Switch language to see the translation changes directly on the page.
nl_BE: Wissel van taal om de wijzigingen in de vertaling direct op de pagina te zien.

en: Switch to TranslatePress AI
nl_BE: Overschakelen naar TranslatePress AI

en: Switcher Location
nl_BE: Locatie taalwisselaar

en: Taxonomy
nl_BE: Taxonomie

en: Taxonomy Slug
nl_BE: Taxonomie-slug

en: Taxonomy Slugs
nl_BE: Taxonomie-slugs

en: Taxonomy slugs
nl_BE: Taxonomie-slugs

en: Term Slug
nl_BE: Term-slug

en: Term Slugs
nl_BE: Term-slugs

en: Term slugs
nl_BE: Term-slugs

en: Terms of Service
nl_BE: Servicevoorwaarden

en: Test API Credentials
nl_BE: API-credentials testen

en: Test API credentials
nl_BE: API-inloggegevens testen

en: Test it to see if everything is working. If something went wrong, you can restore the backup that you've made at the first step. Check if no more errors occur while browsing your website in a translated language. Look at the timestamps of the errors to make sure you are not seeing the old errors. Only the most recent 5 errors are displayed.
nl_BE: Test het om te zien of alles werkt. Als er iets misging, kun je de back-up die je in de eerste stap hebt gemaakt, herstellen. Controleer of er geen fouten meer optreden terwijl je je website in een vertaalde taal doorbladert. Kijk naar de tijdstempels van de fouten om zeker te zijn dat je geen oude fouten ziet. Er worden slechts de 5 meest recente fouten weergegeven.

en: Text
nl_BE: Tekst

en: Text RTL
nl_BE: RTL-tekst

en: Text on this page is %s% translated into all languages.
nl_BE: Tekst op deze pagina is %s% vertaald in alle talen.

en: The API key entered is invalid.
nl_BE: De ingevoerde API-sleutel is ongeldig.

en: The API resource could not be found.
nl_BE: De API-bron kon niet worden gevonden.

en: The Automatic Translation Code of the added custom language is invalid.
nl_BE: De automatische vertaalcode van de toegevoegde aangepaste taal is ongeldig.

en: The Language code of the added custom language cannot be empty.
nl_BE: De taalcode van de toegevoegde aangepaste taal mag niet leeg zijn.

en: The Language code of the added custom language is invalid.
nl_BE: De taalcode van de toegevoegde aangepaste taal is ongeldig.

en: The SEO Pack add-on allows translation of all the URL slugs:
nl_BE: De SEO Pack-add-on maakt het mogelijk om alle URL-slugs te vertalen:

en: The SEO Pack add-on is available with ALL premium versions of the plugin.
nl_BE: De add-on SEO Pack is beschikbaar bij ALLE premiumversies van de plugin.

en: The SQL errors detected can occur for various reasons including missing tables, missing permissions for the SQL user to create tables or perform other operations, problems after site migration or changes to SQL server configuration.
nl_BE: De gedetecteerde SQL-fouten kunnen om verschillende redenen optreden, waaronder ontbrekende tabellen, ontbrekende rechten voor de SQL-gebruiker om tabellen te maken of andere bewerkingen uit te voeren, problemen na een sitemigratie of wijzigingen in de SQL-serverconfiguratie.

en: The Setup wizard allows you to quickly setup TranslatePress. You can initiate it at any time.
nl_BE: De Setup-wizard stelt je in staat om TranslatePress snel in te stellen. Je kunt deze op elk moment starten.

en: The content of this element should be written in the default language.
nl_BE: De inhoud van dit element moet in de standaardtaal geschreven zijn.

en: The daily quota for machine translation characters exceeded. Please check the <strong>TranslatePress -> <a href="%s">Automatic Translation</a></strong> page for more information.
nl_BE: Het dagelijkse quotum voor machinevertalingstekens is overschreden. Controleer de pagina <strong>TranslatePress -> <a href="%s">Automatische vertaling</a></strong> voor meer informatie.

en: The email address where the low AI words notification will be sent.
nl_BE: Het e-mailadres waarnaar de melding over het lage aantal AI-woorden wordt gestuurd.

en: The email address you added is incorrect.
nl_BE: Het e-mailadres dat je hebt ingevoerd is onjuist.

en: The inactive languages will still be visible and active for the admin. For other users they won't be visible in the language switchers and won't be accessible either.
nl_BE: De inactieve talen blijven zichtbaar en actief voor de beheerder. Voor andere gebruikers zijn ze niet zichtbaar in de taalschakelaars en ook niet toegankelijk.

en: The language is automatically set based by the last visited language by the user.
nl_BE: De taal wordt automatisch ingesteld op basis van de laatst bezochte taal van de gebruiker.

en: The link you followed has expired. Please reload the page and try again.
nl_BE: De link die je hebt gevolgd is verlopen. Laad de pagina opnieuw en probeer het opnieuw.

en: The request is too long.
nl_BE: Het verzoek is te lang.

en: The request size is too large.
nl_BE: De omvang van het verzoek is te groot.

en: The same text is displayed in all languages. <br>A selecting language switcher will be appended to the pop-up. The detected language is pre-selected.
nl_BE: Dezelfde tekst wordt in alle talen weergegeven. <br>Er wordt een taalwisselaar aan de pop-up toegevoegd. De gedetecteerde taal is vooraf geselecteerd.

en: The selected automatic translation engine does not provide support for these languages.<br>You can still manually translate pages in these languages using the Translation Editor.
nl_BE: De geselecteerde automatische vertaalmachine biedt geen ondersteuning voor deze talen.<br>Je kunt pagina's in deze talen nog steeds handmatig vertalen met de Vertaaleditor.

en: The slug that you are trying to edit is present in other slug types:%s%. Editing it will replace each occurrence, regardless of the current type.
nl_BE: De slug die je probeert te bewerken, komt voor in andere slugtypen: %s%. Als je deze bewerkt, wordt elk voorkomen vervangen, ongeacht het huidige type.

en: The word typed was incorrect. Action was cancelled.
nl_BE: Het ingevoerde woord was onjuist. De actie is geannuleerd.

en: There are no logged errors.
nl_BE: Er zijn geen gelogde fouten.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
nl_BE: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. %2$sBekijk details van versie %3$s%4$s of %5$snu bijwerken%6$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
nl_BE: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. %2$sBekijk details van versie %3$s%4$s.

en: There is an error on the DeepL service and your request could not be processed.
nl_BE: Er is een fout opgetreden bij de DeepL-service en je verzoek kon niet worden verwerkt.

en: There was an error on the server processing your Google Translate key.
nl_BE: Er is een fout opgetreden op de server bij het verwerken van je Google Translate-sleutel.

en: There was an error with your Google Translate key.
nl_BE: Er is een fout opgetreden met je Google Translate-sleutel.

en: These addons extend your translation plugin and are available in the Business and Developer plans.
nl_BE: Deze add-ons breiden je vertaalplugin uit en zijn beschikbaar in de Business- en Developer-pakketten.

en: These addons extend your translation plugin and are available in the Developer, Business and Personal plans.
nl_BE: Deze add-ons breiden je vertaalplugin uit en zijn beschikbaar in de Developer-, Business- en Personal-pakketten.

en: These are the most recent 5 errors logged by TranslatePress:
nl_BE: Dit zijn de 5 meest recente fouten die door TranslatePress zijn gelogd:

en: This Black Friday, get access to these features and more at a fraction of the costs:
nl_BE: Deze Black Friday krijg je toegang tot deze functies en meer voor een fractie van de kosten:

en: This TranslatePress add-on has been migrated to the main plugin and is no longer used. You can delete it.
nl_BE: Deze TranslatePress-add-on is naar de hoofdplugin gemigreerd en wordt niet meer gebruikt. Je kunt deze verwijderen.

en: This add-on is not available on your current plan.
nl_BE: Deze add-on is niet beschikbaar in je huidige plan.

en: This domain is already assigned to another language.
nl_BE: Dit domein is al toegewezen aan een andere taal.

en: This element will still be visible when you are translating your website through the Translation Editor.
nl_BE: Dit element blijft zichtbaar wanneer u uw website vertaalt via de vertaaleditor.

en: This feature is only available in the paid version. Upgrade TranslatePress and unlock more premium features.
nl_BE: Deze functie is alleen beschikbaar in de betaalde versie. Upgrade TranslatePress en ontgrendel meer premiumfuncties.

en: This feature is only available when using the TranslatePress AI translation engine.
nl_BE: Deze functie is alleen beschikbaar bij gebruik van de TranslatePress AI-vertaalmotor.

en: This language does not support formality.
nl_BE: Deze taal ondersteunt geen formaliteit.

en: This page is %1$s% translated into %2$s.
nl_BE: Deze pagina is %1$s% vertaald in %2$s.

en: This string is not ready for translation yet. <br>Try again in a moment...
nl_BE: Deze tekst is nog niet klaar voor vertaling. <br>Probeer het zo meteen opnieuw...

en: This website is already activated under a free license. Each website can only use one free license.
nl_BE: Deze website is al geactiveerd met een gratis licentie. Elke website kan slechts één gratis licentie gebruiken.

en: This website is already activated under a free license. Each website can only use one free license. Please upgrade to a premium plan for more TranslatePress AI words from %1$s your account %2$s.
nl_BE: Deze website is al geactiveerd met een gratis licentie. Elke website kan maar één gratis licentie gebruiken. Upgrade naar een premiumplan voor meer TranslatePress AI-woorden vanuit %1$s je account %2$s.

en: This will allow TranslatePress to:
nl_BE: Dit staat TranslatePress toe om:

en: Tip for faster help:
nl_BE: Tip voor snellere hulp:

en: Title attribute
nl_BE: Titelattribuut

en: To
nl_BE: Naar

en: To Add more languages activate the Multiple Languages Addon
nl_BE: Activeer de Multiple Languages Addon om meer talen toe te voegen

en: To continue please type the word:
nl_BE: Typ het woord om door te gaan:

en: To continue translating your content, please %1$s over at %2$s
nl_BE: Om je inhoud te blijven vertalen, %1$s op %2$s

en: To edit an existing TranslatePress language, input the language code and fill in only the columns you want to overwrite (e.g. Language name, Flag).<br>You can also add new custom languages. They will be available under General settings, All Languages list, where the URL slug can be edited.
nl_BE: Om een bestaande TranslatePress-taal te bewerken, voer je de taalcode in en vul je alleen de kolommen in die je wilt overschrijven (bijv. Taalnaam, Vlag).<br>Je kunt ook nieuwe aangepaste talen toevoegen. Deze zijn beschikbaar onder Algemene instellingen, in de lijst Alle talen, waar de URL-slug kan worden bewerkt.

en: To enable it go to
nl_BE: Om het in te schakelen ga je naar

en: To enable updates, please %1$senter your license key%2$s. Need a license key? %3$sPurchase one now%4$s.
nl_BE: Om updates in te schakelen, %1$svoer je licentiesleutel in%2$s. Heb je een licentiesleutel nodig? %3$sKoop er nu een%4$s.

en: To enable updates, please go to the %1$slicense page%2$s and check that you have a valid license.
nl_BE: Om updates in te schakelen, ga naar de %1$slicentiepagina%2$s en controleer of je een geldige licentie hebt.

en: To enable updates, your licence needs to be renewed. Please go to the %1$sTranslatePress Account%2$s page and login to renew.
nl_BE: Om updates in te schakelen, moet je licentie vernieuwd worden. Ga naar de %1$sTranslatePress Account%2$s-pagina en log in om te vernieuwen.

en: To translate slugs, please update the SEO Pack add-on to the latest version.
nl_BE: Om slugs te vertalen, update je de SEO Pack-add-on naar de nieuwste versie.

en: To use <strong>DeepL</strong> for automatic translation, activate this Pro add-on from the <a href="%1$s" target="_self" title="%2$s">%2$s</a>.
nl_BE: Om <strong>DeepL</strong> te gebruiken voor automatische vertaling, moet je deze Pro-add-on activeren via de <a href="%1$s" target="_self" title="%2$s">%2$s</a>.

en: Today's Character Count:
nl_BE: Aantal tekens van vandaag:

en: Toggle support chat
nl_BE: Supportchat in-/uitschakelen

en: Too many requests. Please try again later.
nl_BE: Te veel verzoeken. Probeer het later opnieuw.

en: Top Left
nl_BE: Linksboven

en: Top Right
nl_BE: Rechtsboven

en: Transforms the language switcher into a button showing the other available language, not the current one.<br> Only works when there are exactly two languages, the default one and a translation one.<br>This will affect the shortcode language switcher and floating language switcher as well.<br> To achieve this in menu language switcher go to Appearance->Menus->Language Switcher and select Opposite Language.
nl_BE: Zet de taalschakelaar om in een knop die de andere beschikbare taal toont, niet de huidige.<br>Werkt alleen wanneer er exact twee talen zijn: de standaardtaal en een vertaaltaal.<br>Dit heeft ook invloed op de shortcode-taalschakelaar en de zwevende taalschakelaar.<br>Om dit te bereiken in de menu-taalschakelaar ga je naar Weergave->Menu's->Taalschakelaar en selecteer je Tegenovergestelde taal.

en: Translate
nl_BE: Vertalen

en: Translate Only Certain Paths
nl_BE: Alleen bepaalde paden vertalen

en: Translate Page
nl_BE: Pagina vertalen

en: Translate SEO Title, Description, Slug
nl_BE: SEO-titel, beschrijving en slug vertalen

en: Translate Site
nl_BE: Site vertalen

en: Translate by Browsing as User Role
nl_BE: Vertalen door te browsen als gebruikersrol

en: Translate entire block element
nl_BE: Volledig blok-element vertalen

en: Translate numbers and numerals
nl_BE: Getallen en cijfers vertalen

en: TranslatePress AI words are running low on your site.
nl_BE: De TranslatePress AI-woorden op je site raken op.

en: TranslatePress Add-ons
nl_BE: TranslatePress-uitbreidingen

en: TranslatePress Errors
nl_BE: TranslatePress-fouten

en: TranslatePress Preferred User Language
nl_BE: Voorkeurstaal van de gebruiker in TranslatePress

en: TranslatePress Pro Add-ons
nl_BE: TranslatePress Pro-add-ons

en: TranslatePress data update
nl_BE: TranslatePress-gegevensupdate

en: TranslatePress has detected and cleaned up some failed translation entries in your database following %1$san isolated incident%2$s. No further action is required.
nl_BE: TranslatePress heeft enkele mislukte vertaalitems in je database gedetecteerd en opgeschoond na %1$seen geïsoleerd incident%2$s. Er is geen verdere actie vereist.

en: TranslatePress pro-actively scans and saves strings in the database when users access translated pages. <br>This setting disables this functionality and only allows translation and string saving when inside the Translation Editor. <br>Also disables machine translation outside the Translation Editor, giving you better control over character spending, by translating only the pages you visit in the Translation Editor.
nl_BE: TranslatePress scant en slaat proactief tekenreeksen op in de database wanneer gebruikers vertaalde pagina's bezoeken. <br>Deze instelling schakelt deze functionaliteit uit en staat alleen vertaling en het opslaan van tekenreeksen toe wanneer je in de Vertaaleditor zit. <br>Schakelt ook machinevertaling buiten de Vertaaleditor uit, waardoor je betere controle hebt over je tekensverbruik, door alleen de pagina's te vertalen die je in de Vertaaleditor bezoekt.

en: TranslatePress->Advanced Settings->Debug->Disable translation for gettext strings
nl_BE: TranslatePress->Geavanceerde instellingen->Debug->Vertaling uitschakelen voor Gettext-teksten

en: TranslatePress.com Account
nl_BE: TranslatePress.com-account

en: TranslatePress.com Account Page
nl_BE: TranslatePress.com-accountpagina

en: Translation
nl_BE: Vertaling

en: Translation Editor
nl_BE: Vertaalbewerker

en: Translator
nl_BE: Vertaler

en: Translator Accounts
nl_BE: Vertaleraccounts

en: Transparent
nl_BE: Transparant

en: Transparent Template
nl_BE: Transparante sjabloon

en: Troubleshooting
nl_BE: Probleemoplossing

en: Try to rescan plugins and theme for strings.
nl_BE: Probeer plug-ins en thema opnieuw te scannen op tekenreeksen.

en: Twitter Description
nl_BE: Twitter-beschrijving

en: Twitter Image
nl_BE: Twitter-afbeelding

en: Twitter Image Alt
nl_BE: Twitter-afbeelding alt-tekst

en: Twitter Title
nl_BE: Twitter-titel

en: Type a page number to navigate to
nl_BE: Typ een paginanummer om naartoe te navigeren

en: URL Slugs Translation
nl_BE: URL-slugvertaling

en: Unable to load forum posts
nl_BE: Kan forumberichten niet laden.

en: Unable to parse feed
nl_BE: Feed kan niet worden verwerkt

en: Unsupported languages
nl_BE: Niet-ondersteunde talen

en: Update Now
nl_BE: Nu bijwerken

en: Update aborted! Incorrect action.
nl_BE: Update afgebroken! Onjuiste actie.

en: Update aborted! Incorrect language code.
nl_BE: Update afgebroken! Onjuiste taalcode.

en: Update aborted! Invalid nonce.
nl_BE: Update afgebroken! Ongeldige nonce.

en: Update aborted! Your user account doesn't have the capability to perform database updates.
nl_BE: Update afgebroken! Je gebruikersaccount heeft niet de mogelijkheid om database-updates uit te voeren.

en: Updates, announcements, marketing, no spam
nl_BE: Updates, aankondigingen, marketing, geen spam

en: Updating TranslatePress tables. Please leave this window open.
nl_BE: TranslatePress-tabellen bijwerken. Laat dit venster open.

en: Updating database to version %s+
nl_BE: Database bijwerken naar versie %s+

en: Updating gettext original string ids for language %s...
nl_BE: ID's van originele Gettext-tekenreeksen bijwerken voor taal %s...

en: Updating original string ids for language %s...
nl_BE: ID's van originele tekenreeksen bijwerken voor taal %s...

en: Updating will allow editing translations of localized text from plugins and theme. Existing translation will still work as expected.
nl_BE: Bijwerken maakt het mogelijk om vertalingen van gelokaliseerde tekst uit plugins en thema's te bewerken. Bestaande vertalingen blijven naar verwachting werken.

en: Updating will allow editing translations of slugs. Existing translation will still work as expected.
nl_BE: Door bij te werken kunt u vertalingen van slugs bewerken. Bestaande vertalingen blijven naar verwachting werken.

en: Upgrade
nl_BE: Upgraden

en: Upgrade now
nl_BE: Nu upgraden

en: Upgrade now ↗
nl_BE: Nu upgraden ↗

en: Upgrade to PRO
nl_BE: Upgraden naar PRO

en: Upgrade to PRO with our biggest discount of the year!
nl_BE: Upgraden naar PRO met onze grootste korting van het jaar!

en: Upgrade to Pro
nl_BE: Upgraden naar Pro

en: Upgrade your plan to add more sites. %1$sUpgrade now%2$s
nl_BE: Upgrade je pakket om meer sites toe te voegen. %1$sNu upgraden%2$s

en: Upload error:
nl_BE: Uploadfout:

en: Use Native language name
nl_BE: Gebruik oorspronkelijke taalnaam

en: Use a subdirectory for the default language
nl_BE: Gebruik een submap voor de standaardtaal

en: Use shortcode on any page or widget.
nl_BE: Gebruik de shortcode op elke pagina of widget.

en: Use this HTTP Referrer if the API lets you restrict key usage from its Dashboard.
nl_BE: Gebruik deze HTTP Referrer als de API je toelaat om het sleutelgebruik te beperken vanuit het dashboard.

en: Use this media
nl_BE: Deze media gebruiken

en: User Inputted String Translation
nl_BE: Door gebruiker ingevoerde tekenreeksvertaling

en: User Language Detection Method
nl_BE: Taalherkenningsmethode voor gebruikers

en: User Notification Popup
nl_BE: Pop-up voor gebruikersmelding

[ctx: Verbiage for the DeepL Pro Add-on]
en: Addons tab
nl_BE: Add-ons tab

en: Video Poster
nl_BE: Videoposter

en: Videos
nl_BE: Video's

en: View All Topics
nl_BE: Alle onderwerpen bekijken

en: View Docs
nl_BE: Documentatie bekijken

en: View Website As
nl_BE: Website bekijken als

en: Visit <a href="%s" target="_blank">this link</a> to see how you can set up an API key and control API costs.
nl_BE: Bezoek <a href="%s" target="_blank">deze link</a> om te zien hoe je een API-sleutel kunt instellen en API-kosten kunt beheren.

en: Visit <a href="https://cloud.google.com/docs/authentication/api-keys" target="_blank">this link</a> to see how you can set up an API key, <strong>control API costs</strong> and set HTTP referrer restrictions.
nl_BE: Bezoek <a href="https://cloud.google.com/docs/authentication/api-keys" target="_blank">deze link</a> om te zien hoe je een API-sleutel kunt instellen, <strong>API-kosten kunt beheersen</strong> en HTTP-referrerbeperkingen kunt instellen.

en: WARNING. Cannot determine your language preference based on your current IP.<br>This is most likely because the website is on a local environment.
nl_BE: WAARSCHUWING. Kan je taalvoorkeur niet bepalen op basis van je huidige IP.<br>Dit komt hoogstwaarschijnlijk omdat de website zich in een lokale omgeving bevindt.

en: WARNING. Changing the default language will invalidate existing translations.
nl_BE: WAARSCHUWING. Als je de standaardtaal wijzigt, worden bestaande vertalingen ongeldig.

en: WARNING: This feature can negatively impact page loading times in secondary languages, particularly with large databases (for example websites with a lot of pages or products). If you experience slow loading times, disable this and try again.
nl_BE: WAARSCHUWING: Deze functie kan de paginalaadtijden negatief beïnvloeden in secundaire talen, met name bij grote databases (bijvoorbeeld websites met veel pagina's of producten). Als je te maken krijgt met trage laadtijden, schakel dit dan uit en probeer het opnieuw.

en: Warning: This action cannot be undone. Deleting a string will remove its current translation. The original string will appear again in this interface after TranslatePress detects it. This action is NOT equivalent to excluding the string from being translated again.
nl_BE: Waarschuwing: deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt. Het verwijderen van een tekenreeks verwijdert de huidige vertaling ervan. De oorspronkelijke tekenreeks verschijnt opnieuw in deze interface zodra TranslatePress deze detecteert. Deze actie is NIET hetzelfde als de tekenreeks uitsluiten van vertaling.

en: We could not process your request. Please try again later.
nl_BE: We konden je verzoek niet verwerken. Probeer het later opnieuw.

en: We need to update your translations database to the latest version.
nl_BE: We moeten je vertalingendatabase bijwerken naar de nieuwste versie.

en: Website Languages
nl_BE: Websitetalen

en: Website language selector
nl_BE: Taalselector voor de website

en: Welcome
nl_BE: Welkom

en: Welcome to TranslatePress
nl_BE: Welkom bij TranslatePress

en: We’ve upgraded the switcher for richer customization and a better user experience.<br>In order to use the new configurator, turn off <strong>Load legacy language switcher</strong>.
nl_BE: We hebben de taalwisselaar verbeterd voor meer aanpassingsmogelijkheden en een betere gebruikerservaring.<br>Schakel <strong>Verouderde taalwisselaar laden</strong> uit om de nieuwe configurator te gebruiken.

en: What you can do in this situation
nl_BE: Wat je in deze situatie kunt doen

en: Why are these errors occuring
nl_BE: Waarom treden deze fouten op

en: WooCommerce Slug
nl_BE: WooCommerce-slug

en: WooCommerce Slugs
nl_BE: WooCommerce-slugs

en: WooCommerce slugs
nl_BE: WooCommerce-slugs

en: Word Threshold
nl_BE: Woorddrempel

en: WordPress Translation Plugin
nl_BE: WordPress-vertaalplugin

en: Write the text you wish to appear on the button..
nl_BE: Schrijf de tekst die je op de knop wilt weergeven..

en: Write the text you wish to appear on the close button. Leave empty for just the close button.
nl_BE: Schrijf de tekst die je op de sluitknop wilt weergeven. Laat leeg om alleen de sluitknop weer te geven.

en: Yes
nl_BE: Ja

en: Yes, send me multilingual growth tips.
nl_BE: Ja, stuur me tips voor meertalige groei.

en: You are about to perform this action on all the strings matching your filter, not just the visibly checked. To perform the action only to the visible strings click "Select Visible" from the table header dropdown.
nl_BE: U staat op het punt deze actie uit te voeren op alle tekenreeksen die overeenkomen met uw filter, niet alleen de zichtbaar aangevinkte. Om de actie alleen uit te voeren op de zichtbare tekenreeksen, klikt u op 'Zichtbare selecteren' in de vervolgkeuzelijst van de tabelkop.

en: You are about to perform this action only on the visible strings. To perform the action on all the strings matching the filter click "Select All" from the table header dropdown.
nl_BE: U staat op het punt deze actie alleen uit te voeren op de zichtbare tekenreeksen. Om de actie uit te voeren op alle tekenreeksen die overeenkomen met het filter, klikt u op 'Alles selecteren' in de vervolgkeuzelijst van de tabelkop.

en: You are trying to add an invalid additional language. Please select a valid option.
nl_BE: Je probeert een ongeldige extra taal toe te voegen. Selecteer een geldige optie.

en: You are trying to add an invalid default language. Please select a valid option.
nl_BE: Je probeert een ongeldige standaardtaal toe te voegen. Selecteer een geldige optie.

en: You can add a new language from <a href="%s">Settings->TranslatePress</a>
nl_BE: Je kunt een nieuwe taal toevoegen via <a href="%s">Instellingen->TranslatePress</a>

en: You can also add the <a href="%s" title="Language Switcher Block Documentation">Language Switcher Block</a> in the WP Gutenberg Editor.
nl_BE: Je kunt ook het <a href="%s" title="Language Switcher Block Documentation">Taalwisselblok</a> toevoegen in de WP Gutenberg-editor.

en: You can customize the design later
nl_BE: Je kunt het ontwerp later aanpassen

en: You can edit your site languages at any point.
nl_BE: Je kunt je site-talen op elk moment bewerken.

en: You can get one for %1$sfree%2$s, by creating a free account. It includes:
nl_BE: Je kan er één %1$sgratis%2$s krijgen door een gratis account aan te maken. Het omvat:

en: You cannot select two languages that have the same <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ISO_639-1_codes" target="_blank">iso code</a> but different formalities because doing so will lead to duplicate <a href="https://developers.google.com/search/docs/specialty/international/localized-versions" target="_blank">hreflang tags</a>.
nl_BE: Je kunt niet twee talen selecteren die dezelfde <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ISO_639-1_codes" target="_blank">ISO-code</a> hebben maar verschillende formaliteiten, omdat dit zal leiden tot dubbele <a href="https://developers.google.com/search/docs/specialty/international/localized-versions" target="_blank">hreflang-tags</a>.

en: You do not have a valid license for <strong>TranslatePress</strong>. %1$sGet one for free%2$s to get access to TranslatePress AI.
nl_BE: Je hebt geen geldige licentie voor <strong>TranslatePress</strong>. %1$sKrijg er gratis een%2$s om toegang te krijgen tot TranslatePress AI.

en: You do not have permission to install plugin updates
nl_BE: Je hebt geen toestemming om plugin-updates te installeren

en: You have a valid %s <strong>license</strong>.
nl_BE: Je hebt een geldige %s <strong>licentie</strong>.

en: You have less than 5,000 TranslatePress AI words remaining. To continue automatically translating your website, please %spurchase additional AI words at a discount from your account%s.
nl_BE: Je hebt nog minder dan 5.000 TranslatePress AI-woorden over. Om je website automatisch te blijven vertalen, %skoop vanuit je account extra AI-woorden met korting%s.

en: You have reached the activation limit for your <strong>%1$s</strong> license. <br/>Manage your active sites from %2$s your account %3$s.
nl_BE: Je hebt de activeringslimiet voor je <strong>%1$s</strong>-licentie bereikt. <br/>Beheer je actieve sites vanuit %2$s je account %3$s.

en: You have successfully activated your license
nl_BE: Je hebt je licentie succesvol geactiveerd

en: You have successfully set up TranslatePress for your website.
nl_BE: Je hebt TranslatePress succesvol ingesteld voor je website.

en: You have unsaved changes!
nl_BE: Je hebt niet-opgeslagen wijzigingen!

en: You must first purchase this version to have access to the addon %1$shere%2$s
nl_BE: Je moet eerst deze versie aanschaffen om toegang te krijgen tot de uitbreiding %1$shier%2$s

en: You need an active license to add more languages. Verify in your %1$saccount%2$s that your license is valid
nl_BE: Je hebt een actieve licentie nodig om meer talen toe te voegen. Controleer in je %1$saccount%2$s of je licentie geldig is.

en: You need an active license to have access to the addon. Renew or purchase a new one %1$shere%2$s.
nl_BE: Je hebt een actieve licentie nodig om toegang te krijgen tot de add-on. Vernieuw of koop een nieuwe %1$shier%2$s.

en: You need to select a default language.
nl_BE: Je moet een standaardtaal selecteren.

en: You will be notified when remaining AI words drop below this number.
nl_BE: U ontvangt een melding wanneer het resterende aantal AI-woorden onder dit aantal zakt.

en: You're ready to start translating!
nl_BE: Je bent klaar om te beginnen met vertalen!

en: Your %s license has <span class="trp-license-status-emphasized">expired</span>.
nl_BE: Je %s-licentie is <span class="trp-license-status-emphasized">verlopen</span>.

en: Your %s license is <span class="trp-license-status-emphasized">missing or invalid</span>.
nl_BE: Uw %s-licentie is <span class="trp-license-status-emphasized">niet aanwezig of ongeldig</span>.

en: Your %s license was <span class="trp-license-status-emphasized">refunded</span>.
nl_BE: Je %s-licentie is <span class="trp-license-status-emphasized">terugbetaald</span>.

en: Your <strong>TranslatePress</strong> license has expired. <br/>Please %1$sRenew Your Licence%2$s to continue receiving access to automatic translations via TranslatePress AI, premium addons, product downloads, and automatic updates. %3$sRenew now %4$s
nl_BE: Je <strong>TranslatePress</strong>-licentie is verlopen. <br/>%1$sVernieuw je licentie%2$s om toegang te blijven krijgen tot automatische vertalingen via TranslatePress AI, premium add-ons, productdownloads en automatische updates. %3$sVernieuw nu %4$s

en: Your <strong>TranslatePress</strong> license is missing or invalid. <br/>Please %1$sregister your copy%2$s to enable automatic website translation via TranslatePress AI, premium addons, automatic updates and support. Need a license key? %3$sPurchase one now%4$s
nl_BE: Je <strong>TranslatePress</strong>-licentie ontbreekt of is ongeldig. <br/>%1$sRegistreer je kopie%2$s om automatische websitevertaling via TranslatePress AI, premium add-ons, automatische updates en ondersteuning in te schakelen. Heb je een licentiesleutel nodig? %3$sKoop er nu een%4$s

en: Your <strong>TranslatePress</strong> license will expire on %1$s. Please %2$sRenew Your Licence%3$s to continue receiving access to automatic translations via TP AI, premium addons, product downloads and automatic updates. %4$sRenew Now%5$s
nl_BE: Je <strong>TranslatePress</strong>-licentie verloopt op %1$s. %2$sVernieuw je licentie%3$s om toegang te blijven krijgen tot automatische vertalingen via TP AI, premium add-ons, productdownloads en automatische updates. %4$sVernieuw nu%5$s

en: Your HTTP referrer is: %s
nl_BE: Je HTTP-referrer is: %s

en: Your License Key is invalid.
nl_BE: Je licentiesleutel is ongeldig.

en: Your License Key is valid.
nl_BE: Je licentiesleutel is geldig.

en: Your License has expired.
nl_BE: Je licentie is verlopen.

en: Your License is Invalid
nl_BE: Je licentie is ongeldig

en: Your TranslatePress license key is invalid or missing.
nl_BE: Je TranslatePress-licentiesleutel is ongeldig of ontbreekt.

en: Your email
nl_BE: Je e-mailadres

en: Your free account includes:
nl_BE: Je gratis account bevat:

en: Your license is disabled for this URL. Re-enable it from <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=license-deactivated">https://translatepress.com/account</a> -> Manage Sites.
nl_BE: Je licentie is uitgeschakeld voor deze URL. Schakel deze opnieuw in via <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=license-deactivated">https://translatepress.com/account</a> -> Sites beheren.

en: Your license is valid and active.
nl_BE: Je licentie is geldig en actief.

en: Your license key expired on %s.
nl_BE: Je licentiesleutel verliep op %s.

en: Your license key has been disabled.
nl_BE: Je licentiesleutel is uitgeschakeld.

en: Your license key has reached its activation limit.
nl_BE: Je licentiesleutel heeft de activeringslimiet bereikt.

en: Your license key is disabled for this URL. Re-enable it from <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=tp-onboarding&utm_medium=client-site&utm_campaign=activate-license">https://translatepress.com/account</a> -> Manage Sites.
nl_BE: Je licentiesleutel is uitgeschakeld voor deze URL. Schakel deze opnieuw in via <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=tp-onboarding&utm_medium=client-site&utm_campaign=activate-license">https://translatepress.com/account</a> -> Sites beheren.

en: Your license key is disabled for this URL. Re-enable it from <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=tp-onboarding&utm_medium=client-site&utm_campaign=tp-ai">https://translatepress.com/account</a> -> Manage Sites.
nl_BE: Je licentiesleutel is uitgeschakeld voor deze URL. Schakel deze opnieuw in via <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=tp-onboarding&utm_medium=client-site&utm_campaign=tp-ai">https://translatepress.com/account</a> -> Sites beheren.

en: Your license key is disabled for this URL. Re-enable it from <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=license-deactivated">https://translatepress.com/account</a> -> Manage Sites.
nl_BE: Je licentiesleutel is uitgeschakeld voor deze URL. Schakel het opnieuw in via <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=license-deactivated">https://translatepress.com/account</a> -> Sites beheren.

en: Your profile overview
nl_BE: Je profieloverzicht

en: Your translation quota has been reached.
nl_BE: Je vertaalquotum is bereikt.

en: [%s] Low TranslatePress AI Words
nl_BE: [%s] Weinig TranslatePress AI-woorden

en: by
nl_BE: door

en: characters per day
nl_BE: tekens per dag

en: few
nl_BE: enkele

en: found in translation
nl_BE: gevonden in vertaling

en: many
nl_BE: veel

en: one
nl_BE: één

en: other
nl_BE: overig

[ctx: page 1 of 3]
en: of
nl_BE: /

en: plural form
nl_BE: Meervoudsvorm

en: replace the default flag
nl_BE: de standaardvlag vervangen

en: unknown
nl_BE: onbekend

en: upgrade your plan
nl_BE: upgrade je plan

en: upgrade your plan or get extra AI Words
nl_BE: upgrade je plan of koop extra AI-woorden

en: words
nl_BE: woorden

en: your account.
nl_BE: je account.

en: ~ Razvan, developer of TranslatePress
nl_BE: ~ Razvan, ontwikkelaar van TranslatePress

en: « Go Back
nl_BE: « Ga terug

en: « Go back
nl_BE: « Ga terug
